Emlakçılar için İlk Üç Hosting Hizmeti & Komisyoncu

Emlak, internet tarafından büyük ölçüde değiştirilen birçok endüstriden sadece bir tanesidir. Gün içinde, sürdüğünüz ve beğendiğiniz bir evi gördüğünüzde, büyük olasılıkla durup dışarıdaki yere yapışmış tabeladan bir broşür alırdınız.


Eğer ilgileniyorsanız, bir sonraki adım bir izleme ayarlamak için emlakçı ile temasa olacaktır. Tüm süreç tamamen değişmese de, internet sürece girdi ve hayatı biraz daha kolay hale getirdi.

Artık evinizin rahatlığını terk etmeden binlerce evi sadece bir günde görebilirsiniz. Tabii ki, hiçbir şey dairenin gerçek fiziksel görüntülemesinin yerini alamaz, ancak internet süreci daha yönetilebilir hale getirdi.

Emlakçılar ve Komisyoncular için İlk Üç Hosting Hizmeti

Öyle değil’t Ülke genelinde veya sadece caddede ilerliyorsanız, internete atlayın ve yalnızca seveceğinizi düşündüğünüz özellikleri gördüğünüzden emin olabilirsiniz..

Gayrimenkul endüstrisi gittikçe dijitalleştikçe, mülk sahipleri, geliştiriciler ve acenteler mülklerini sergilemek için web sitelerinden yararlanmaya başlıyor. Bir siteye ve güvenilir bir ana bilgisayara sahip olmak, işinizin önemli bir parçası olmalıdır. Mülklerinizi kiralamaya / satmaya konsantre olabilmeniz için yıldız bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olabilecek en sevdiğimiz ana bilgisayarlarımızı ortaya koyduk!

Emlak Web Hosting için Önemli Özellikler

Depolama

Büyük olasılıkla, mülklerinizden tonlarca görüntü koyacaksınız. Yüzlerce ve binlerce resmi olan popüler bir ajan veya büyük bir ajanssanız, depolama hızlı bir şekilde yenen bir şeydir.

Yetersiz barındırma ile eşleştirilen, görüntü açısından ağır bir site, sitenizin aşırı yavaş yüklenmesine neden olur.

Çalışmalar, insanların yavaş bir sayfanın tamamen yüklenmesini beklemeyeceğini göstermiştir. Yüklenmesi iki saniyeden uzun süren bir sitenin hemen çıkma oranları çok daha yüksektir, bu da potansiyel olarak müşterileri ve komisyonu kaybettiğiniz anlamına gelir!

Perspektife koymak için 2.000 karakterlik bir sayfa yaklaşık 2 Kb depolama alanı kaplar. Öte yandan, 100 piksele 200 piksellik küçük bir miktar 124 Kb yer kaplayacak.

Büyük, yüksek kaliteli görüntüler daha fazla yer kaplar. Bir ana bilgisayarla imzalamadan önce, potansiyel müşterileri takip etmediğinizden emin olmak için herhangi bir zamanda sitenizde kaç tane fotoğraf ve video bulunduğunu göz önünde bulundurun..

Güvenilirlik

Çoğu barındırma sağlayıcıları size en az% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunacaktır, ancak% 99,94 veya daha yüksek bir garanti sağlayan bir garanti almayı denemelisiniz. Çalışma süresi yüzdesi ne kadar yüksek olursa, web sitenizin ayda daha az kapalı kalma süresi o kadar az olur.

Çalışma süresi yüzdelerini ayda dakikaya çevirmek için, sunucunuz% 99,9’luk bir çalışma süresini garanti ediyorsa, ayda yaklaşık 45 dakikalık kesinti süresi bekleyebilirsiniz. Ancak,% 99,99 çalışma süresi sunan bir ev sahibi seçerseniz, kesinti süreniz ayda sadece 4 dakikaya düşecektir.

Artık birçok ana bilgisayar, yüksek kullanılabilirlikli sunucu kümelemesi, güvenlik yönetimi ve DDoS koruması ve kontrollü yedeklemeler sunacak, bu da minimum kesinti süresi yaşamamanız gerektiği anlamına geliyor. Siteniz ne kadar kısa sürede kapanırsa, mülklerinizi o kadar az kişi görüntüleyebilir!

Ölçeklenebilirlik

Daha fazla resim, video veya başka bir medya eklemeyi ve sitelerine daha fazla trafik görmeyi umanlar için, ihtiyaç duyduğunuzda sizinle ölçeklenebilecek bir ana bilgisayarı düşünmelidir. Bulut hizmetleri sağlayabilecek bir ana bilgisayar seçmek harika bir çözümdür.

Web Sitesi Oluşturucuları

Eğer endişeleniyorsanız,’Mülkünüzü doğru bir şekilde sergileyen güzel bir web sitesi yapmak için gerekli becerilere sahip olmak, web sitesi üreticileri cevap!

Web sitesi oluşturucuları size tonlarca çaba kazandırabilir ve tek bir kod satırı bilmek zorunda kalmadan güzel ve çarpıcı bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olabilir. Günümüzde, birçok web barındırıcısı arasından seçim yapabileceğiniz tonlarca şablon bulunacak, böylece benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir tane bulabilirsiniz..

Duyarlı Müşteri Hizmetleri

Duyarlı ve hızlı bir şekilde ortaya çıkan sorunlarda size yardımcı olabilecek bir web sitesi barındırıcısı bir zorunluluktur. Telefon, e-posta ve sohbet yoluyla 7/24 kullanılabilen bir ana bilgisayar istiyorsunuz. Siteniz aşağı inerse,’t Sorunun çözülmesini umarak, sağlayıcınızın peşinde koşmak zorunda kalmak.

Ekstra Özellikler

Artık bir ana bilgisayarda neleri aramanızın temel özelliklerinin ne olduğunu anladığınıza göre, aramanızda göz önünde bulundurmanız gereken bazı ek özellikler.

E-posta Barındırma

E-posta barındırma, birçok web sitesi ana bilgisayarının sağladığı bir hizmettir. Bir alan adınız varsa ve bu alan adı üzerinden bir e-posta hizmeti istediğinizde, bir e-posta barındırma hizmetine kaydolmanız gerekir. Bu hizmeti web sitesi barındırıcınızla birleştirirseniz, fazla kesinti süresi olmayan bir ana bilgisayarı seçtiğinizden emin olun. E-postanız sürekli kapalıysa, müşterileriniz sizi bulmakta zorlanır!

Reklam Kredileri. Birçok ana bilgisayar, Google veya Bing gibi popüler arama motorlarıyla ücretsiz reklam kredileri sunacaktır. Bu bir zorunluluk olmasa da, gayrimenkul işinizi oraya koymanıza yardımcı olmak için bir bonus!

Sonuç

2016 yılında çalışmalar, insanların% 44’ünün önce çevrimiçi mülk aradığını gösterdi. Bu sayı her yıl artıyor. Emlak sektöründe herkes için, iş ihtiyaçlarına bir web sitesi eklemelidir. Her iyi site onunla gitmek için iyi bir ev sahibi gerekir. Eşsiz ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek güvenilir bir ana bilgisayar seçin, çevrimiçi varlığınızın başarısı için hayati öneme sahiptir. Bütçenize bağlı olarak, sitenizi barındırmak için bir bulut, VPS veya özel bir barındırma planı düşünmelisiniz.

Gayrimenkul için İlk Üç Web Hosting Hizmetleri

Gayrimenkul için İlk Üç Web Hosting Hizmetleri

Başlangıç ​​fiyatı:
$ 59.95


Güvenilirlik
9.7


Fiyatlandırma
9.5


Kullanıcı dostu
9.7


Destek
9.7


Özellikleri
9.6

Yorumları oku

FastComet’i ziyaret edin

Gayrimenkul için İlk Üç Web Hosting Hizmetleri

Başlangıç ​​fiyatı:
$ 71.00


Güvenilirlik
9.8


Fiyatlandırma
9.4


Kullanıcı dostu
9.7


Destek
9.8


Özellikleri
9.7

Yorumları oku

SiteGround’u ziyaret edin

Gayrimenkul için İlk Üç Web Hosting Hizmetleri

Başlangıç ​​fiyatı:
$ 59.95


Güvenilirlik
9.7


Fiyatlandırma
9.5


Kullanıcı dostu
9.7


Destek
9.7


Özellikleri
9.6

Yorumları oku

FastComet’i ziyaret edin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me