Film üzerinde kare

Squarespace’i viral kısa filmlerinden “Alan Adınızı Daha Önce Alın’gitti,” 4.5 milyondan fazla görüntülemeye sahip John Malkovich’in veya mini filmlerinin başrolleri “Jeff Bridges ile hayal kurmak,” 2015 yılında Super Bowl’da.


Squarespace, 1 milyondan fazla siteye güç veriyor ve kullanıcılarının çoğu için eleştiriler alıyor gibi görünüyor. O’Squarespace’in kendilerini nasıl pazarlayacağını bildiği açıktır, ancak tüm övgüleri hak ediyorlar mı? Ve onlar sizin ve web siteniz için doğru web sitesi oluşturucu mu?

Squarespace nedir?

Squarespace, popüler bir site oluşturucu ve web barındırma hizmetidir. Yapmasan bile’bir bit kod bilmiyor,’sorun değil! Squarespace ile çalışarak, güzel tasarlanmış şablonları sayesinde profesyonel ve güzel bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Squarespace’i kullanmak aylık bir ücrete tabidir’s, ancak şablonlar, içerik yönetim sistemi, barındırma, destek ve (gerekiyorsa) bir alan adı sağlama dahil her şeyi halledeceklerdir.

Squarespace, sundukları çok çeşitli stilleri sayesinde neredeyse herkes için bir şeyler var. Tasarımları, temiz çizgileri nedeniyle fotoğrafları sergilemeye yardımcı olmak için sofistike ve minimalist olarak bilinir..

Squarespace nedir?

Tam özelleştirme kontrolü ile web sitesinin çalışma şeklini değiştirmek için sürükleyip bırakabilirsiniz. Sınırlamaları olsa da, nasıl kodlanacağını bilmeden yazı tiplerini, renkleri, görüntü opaklığını, kenar çubuğu genişliğini, boyutlandırmayı ve aralıkları değiştirebilirsiniz. Stil Düzenleyicisine alışmak biraz zaman alır, ancak çoğu öğrenci tarafından bile anlaşılabilir. Ancak, tüm bu özelleştirme seçenekleri ilk başta ezici hissedebilir. Sözler, “Az ama öz” çoğu zaman doğrudur, bu nedenle seçeneklerin bolluğu sizi ve web sitenizi engelliyor olabilir.

Squarespace çok mobil dostu ve web sitenizin telefonlarda ve tabletlerde harika görünmesini sağlayabilir. Sitenizi ekranın boyutuna göre otomatik olarak ayarlayacaktır, böylece’hiç mobil versiyon oluşturmak zorunda değilsiniz.

Kare Alanı Fiyatlandırması

Squarespace, iki farklı kategoriye ayrılmış dört aylık fiyatlandırma seçeneğine sahiptir: kişisel ve çevrimiçi mağazalar.

Kişisel web sitesi ile, yıllık bir sözleşme satın alırsanız ve sınırsız sayfa, galeri ve sınırsız bant genişliği ve depolamaya sahip bir blog alırsanız aylık 12 ABD dolarıdır..

Bir sonraki adım, yıllık olarak faturalandırılırsa aylık 18 ABD doları olan işletme sayfasıdır. Bununla, kişisel web sitesi ile aynı özellikleri alırsınız, aynı zamanda profesyonel bir e-posta, Google Ads kredileri, promosyon pop-up’ları ve tamamen entegre e-ticaret. İş planının önemli bir dezavantajı, bunu bir e-ticaret sitesi için kullanmayı seçerseniz,% 3 işlem ücreti alacaktır..

Çevrimiçi bir mağaza işletmek istiyorsanız iki seçenek vardır. Temel planın yıllık faturalandırılması aylık 26 ABD dolarıdır ve iş planındaki tüm özellikleri içerir ancak siz kazandınız’t İşlem ücretini tahsil edin. Ayrıca, ticaret metriklerine, Xero üzerinden entegre muhasebeye ve alan adınızdaki ödeme işlemlerine erişebilirsiniz.

Son seçenek, her yıl faturalandırılırsa aylık 40 $ maliyetle önceden çevrimiçi mağaza seçeneğidir ve daha önce bahsedilen tüm özelliklerin yanı sıra terk edilmiş alışveriş sepeti otomatik kurtarma, gerçek zamanlı taşıyıcı gönderim, esnek indirimler, hediye kartları ve sipariş API’sını içerir.

Squarespace Size Uygun mu?

Squarespace, güzel bir web sitesi oluşturucu ve web barındırma hizmetini tek bir rulo haline getirmek isteyen biri için ideal bir seçim olabilir. Squarespace ile tam olarak yönetilen bir bulut barındırma hizmetidir. Web sitenizin her zaman kullanılabilir ve çevrimiçi olmasını sağlarlar. Birinin sizin için her şeyi halletmesini istiyorsanız, planlar arasında hızlı bir şekilde geçiş yapma ve bütçenizde yer açma esnekliği ile, Squarespace sizin için iyi bir seçenek olabilir.

Bu sorular ve cevaplar, hangi Squarespace planının sizin için en uygun olacağını belirlemenize yardımcı olacaktır.

Sitenize CSS veya komut dosyası eklemeniz mi gerekiyor??

Eğer ‘Kişiye özel’ Kare plan, kazandı’t sitenize herhangi bir CSS veya komut dosyası eklemenize izin verir. Ancak, bu gerçekten değil’t Birçok kullanıcı için bir sorun, çünkü Squarespace’in tüm amacı kodsuz bir çözüm olmaktır. Ancak, sitenizi biraz özelleştirmek istiyorsanız ve CSS veya javascript kullanmanız gerekiyorsa, onların kişisel Squarespace planını seçmemelisiniz.

Sitenizde kaç katılımcıya ihtiyacınız var??

Bir kez daha, ‘Kişiye özel’ planı katkıda bulunanların sayısını sınırlar. En fazla iki tanesine izin verilir; yalnızca iki blog yazarınız, iki web yöneticiniz vb. olabilir.

Ürün satmanız gerekiyor mu?

‘Kişiye özel’ Bu plan üzerinde e-ticaret işlevselliği olmadığından ürün satmanız gerekiyorsa Squarespace plan sizi hayal kırıklığına uğratıyor. Bununla birlikte, diğer tüm planlar, sınırsız sayıda ürün satmanıza ve siteniz üzerinden bağış kabul etmenize izin verecektir..

Küresel bir iş misin?

Yukarıda belirtildiği gibi, Squarespace sizi e-ticaret yeteneklerinizde sınırlar. Kısa bir süre önce Paypal’ı ödeme seçeneklerinden biri olarak eklediler ve sizi ücretlendirebileceğiniz ülkelerde kısıtlıyorlar. Bu para birimleri USD, AUD, CAD, CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, HKD, ILS, MXN, MYR’yi içerir. , NOK, NZD, PHP, PLN, RUB, SEK, SGD veya THB.

Eklentileri mi yoksa üçüncü taraf entegrasyonlarını mı kullanmak istiyorsunuz??

İşletme veya Çevrimiçi mağaza planlarını tercih ederseniz, ‘premium bloklar ve entegrasyonlar.’ Kişisel planınız varsa, bir kez daha soğukta kalırsınız. Bu entegrasyonlar, sitenizi OpenTable, Acuity ve Chownow gibi üçüncü taraf uygulamalara bağlamanızı sağlar.

En önemlisi, kazandın’t Kişisel kullanıyorsanız, MailChimp’i sitenize bağlayamazsınız, bu da e-posta listenizi büyütmekte daha zor olacağınız anlamına gelir. Squarespace ile, belirli bir özellik mevcut değilse, genellikle şansınız kalmaz ve kazanırsınız’bir eklenti indirebilme.

özet

Genel olarak, Squarespace Web Sitesi Oluşturucu’yu kullanan kullanıcılar’t süper gelişmiş bir şey veya web sitelerinin arka ucunu kontrol etmek istiyorum. Tüm güçlük çekmeden bir site isteyen insanlar içindir. Şablonları çarpıcı ve genellikle fotoğraf ağırlıklı, bu yüzden aradığınız bir şey varsa, bunlar iyi bir uyum olabilir. Ancak, küreselleşmek isteyen veya ucuz bir web üreticisi isteyen büyük ölçekli bir e-ticaret işletmesiyseniz, muhtemelen başka bir yere bakmalısınız.

özet

Başlangıç ​​fiyatı:
$ 16.00


Güvenilirlik
5.2


Fiyatlandırma
4.4


Kullanıcı dostu
4.8


Destek
4.8


Özellikleri
4.8

Yorumları oku

Squarespace’i ziyaret edin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me