Giriş: Drupal 8 Sunucu Dağıtımı için Bitnami Kullanma

Bu Eğitimi nasıl tam yükleneceğini gösterecek LAMBA ile bir web sunucusu için yığın Drupal 8 kullanmak bitnami için disk imaj servisi VPS, Özel, & Bulut Barındırma planları.


bitnami yüklemek için kullanılabilecek tek bir yürütülebilir dosya sağlar Linux işletim sistemi, Apaçi Web sunucusu, MySQL veritabanı çerçevesi, & PHP birlikte paketlemek.

Seç Bitnami Drupal 8 En son D8 güvenlik sürümü ile dağıtım ve tam yükleme LAMBA CMS dosyalarıyla birlikte yığınlama, phpMyAdmin, & diğer sistem araçları.

Birinci Adım: Bitnami Drupal 8 LAMP Yığın Paketini Kurun

Drupal 8 geliştiriciler CMS’yi tam olarak yükleyebilir LAMBA gereksinimleri için bir web sunucusu olarak en iyi şekilde kullanılmak üzere yapılandırılmış yığın & ileri güvenlik test edildi.

bitnami verir Drupal 8 geliştiriciler tam yığın dağıtımı için üç ana seçenek sunar:

 • Bulutta: Tek aşama
 • Kubernetes: kaplar & Dümen Çizelgeleri
 • localhost: Win / Mac / Linux & Sanal makineler

Proje gereksinimlerine bağlı olarak & donanım ortamı, geliştiriciler en uygun paket dağıtımını seçebilir Çevik / Scrum takım çalışması metodolojisi.

İçin en popüler seçenek bitnami disk görüntüleri Drupal 8 seçimini yüklemek Linux veya pencereler bir VPS, Bulut veya Adanmış sunucusu. Sonra çalıştırın “tek tık” kurulacak yürütülebilir dosya Apache, MySQL, PHP, & donanımdaki diğer yardımcı programlar.

GEREKLİ İNDİR:

 • Bitnami Drupal LAMBA Yığını: (Dosyaları indir)

Bitnami Drupal LAMBA yığın CentOS, Ubuntu, Debian, RHEL, CloudLinux, Slackware, Oracle vb. Windows Server için WAMP.

 • Not: İçin varsayılan çıplak kemikler kurulumu Bitnami Drupal 8 dır-dir Debian Linux.

Yüklemek için Drupal 8 Drupal LAMBA Web sunucusuna yığın yükleyici paketi.

Sonraki: Yükleme dosyalarındaki izinleri değiştirmek için aşağıdaki komutları çalıştırın & başlat bitnami yığın paketi:

chmod 755 bitnami-drupal-8.6.3-0-linux-x64-installer.run
./bitnami-drupal-8.6.3-0-linux-x64-installer.run

Sürüm numaralarını geçerli dağıtım veya sürümle eşleşecek şekilde değiştirdiğinizden emin olun. Bitnami LAMBA yığın yüklenecek Linux, Windows veya Mac OS gereğince, gerektiği gibi.

İkinci Adım: Bitnami Drupal 8 VM Yığın Paketini Yükleyin

Alternatif olarak, bir işe başlamak için en kolay yollardan biri Drupal 8 geliştirme projesi bir bitnami tam yığın Drupal 8 için bir paket LAMBA sunucu VirtualBox & kullanım Git için Sürüm Kontrolü Gereksinimler.

Not: Aynı VM paketi, VMware araçları kullanarak Füzyon. Bu yöntem aynı zamanda etkili bir şekilde Git Deposu sevmek GitHub veya GitLab.

Ortak Çevik yöntemi Drupal 8 web sitesi geliştirme kullanmaktır Git için Sürüm Kontrolü yerel arasında VirtualBox yükleme ve hazırlama alt etki alanı ortamı.

Drupal 8 geliştiriciler & PHP / MySQL programcılar, değişiklikleri üretim web sitesine aktarmadan önce geliştirme alt etki alanındaki kod değişikliklerini test edebilir.

GEREKLİ DOSYALAR – İNDİR:

 • Bitnami Drupal LAMBA VM Yığını: (Dosyaları indir)

Bitnami Drupal VM LAMBA yığın yükleme VirtualBox veya VMware kontrolü için kullanılabilecek bir geliştirme ortamında tam yığın web sunucusu oluşturmak için.

Yüklemek için Drupal 8 LAMBA.yumurtacıklar Dosya için VirtualBox ve bunu yeni bir bina oluşturmak için Sanal Makine (VM) herhangi bir işletim sistemine sahip yerel bir masaüstü veya dizüstü bilgisayarda.

GEREKLİ DOSYALAR – İNDİR:

 • VirtualBox: (Dosyaları indir)

İş istasyonunda yoksa, indirin & Yüklemek Oracle’ınVirtualBox izole oluşturmak ve oluşturmak için uygulama (ücretsiz) Sanal Makine (VM) bir masaüstü / dizüstü bilgisayarda bölümler.

Not: VM bölümüne herhangi bir işletim sistemi (Mac hariç) yüklenebilir. Geçerli varsayılan Linux dağıtımı Debian 9 (64 bit) için Drupal 8 VirtualBox.yumurtacıklar dosya.

Bitnami Kullanarak Lrup ile Drupal 8 Kurulumu

seçmek “İthalat Cihazı” içinde VirtualBox ve seçin bitnami drupal-8.6.3-0-Linux-debian-9-x86_64.ova dosya veya mevcut sürüm.

Bitnami Kullanarak Lrup ile Drupal 8 Kurulumu

VM için varsayılan ayarları alın. Disk görüntüsünün içe aktarılması için birkaç dakika bekleyin, ardından yenisini açın Sanal makine. Kimlik bilgileriyle giriş yapın:

 • Kullanıcı adı: kullanıcı veya bitnami
 • Parola:bitnami

Bitnami Kullanarak Lrup ile Drupal 8 Kurulumu

Toplamak IP adresi web uygulamasına erişmek için & ardından web sitesini tarayıcıya yükleyin. Başlat Drupal 8 kurulum ekranı & yeni bir tane oluştur MySQL veritabanı phpMyAdmin, kullanıcıya tüm izinleri vermek. Gerekli diğer bilgileri girin.

Sonra LAMBA yığını ile yüklenir Drupal 8 üzerinde VirtualBox, Git, SVN, CVS vb. Sürüm Kontrolü veya kullan Liman işçisi tam web sunucusu yığını bir dışa aktarmak için disk görüntüleri Git Deposu. bitnami disk görüntüleri Çevik takım geliştirme ortamları & korumalı alan alt etki alanlarındaki modül / tema kodu değişikliklerini hazırlama için.

Not: kullanım VMware Fusion yararlanmak için VirtualBox.yumurtacıklar VM oluşturma dosyası. İle geliştiriciler VMware İş İstasyonu veya vSphere yüklemek için CLI araçlarını kullanabilir.

Üçüncü Adım: Docker Disk Görüntülerini Bulut Donanımında Kullanma

Bitnami Drupal 8 LAMBA yığını genel bulut barındırma donanımında kullanılabilir Google, AWS, Azure, & torpil kurulum için özel yapılandırılmış disk görüntüleri ile.

 • Bitnami Drupal 8 Tek Katlı Yığın: (Dosyaları indir)

bitnami önerir “tek tık” web sitesinden başlatılabilen genel genel bulut ana bilgisayarları için kurulum hizmeti:

Bitnami Kullanarak Lrup ile Drupal 8 Kurulumu

Yüklemek Drupal 8 herkese açık bir bulut ana bilgisayarında Bitnami Tek Katmanlı görüntüleri yığınlayın, kayıtlı alan adını IP adresi ve yükleyin MySQL veritabanı bilgisi. kullanım phpMyAdmin veya komut satırını oluşturmak için MySQL veri tabanı.

Sonuç: Abonelik Ücretlerini İçerir & Satıcı Kilitleme

kullanma bitnami tam yığın için LAMBA ile sunucu dağıtımları Drupal 8 CMS Optimal bir web sunucusu derlemesinde bulunan dosyalar, sistem yönetim süresinde saat tasarrufu sağlayabilir. Debian Linux yükleme paketi içerir Apache, PHP, MySQL, & web yardımcı programları.

Bazıları Genel Bulut & StackSmith hizmetler gerekebilir bitnami abonelik riski, Satıcı Kilitleme platforma. ancak, bitnamiVirtualBox için disk görüntüleri Drupal 8 önemli bir yönü olabilir Çevik geliştirme ekipleri de.

En iyi 3 Drupal barındırma hizmetine göz atın:

ChemiCloud

Başlangıç ​​fiyatı:
$ 2.76


Güvenilirlik
10


Fiyatlandırma
9.9


Kullanıcı dostu
9.9


Destek
10


Özellikleri
9.9

Yorumları oku

ChemiCloud’u ziyaret edin

Hostinger

Başlangıç ​​fiyatı:
$ 0.99


Güvenilirlik
9.3


Fiyatlandırma
9.3


Kullanıcı dostu
9.4


Destek
9.4


Özellikleri
9.2

Yorumları oku

Hostinger’ı ziyaret edin

A2 Hosting

Başlangıç ​​fiyatı:
$ 3,92


Güvenilirlik
9.3


Fiyatlandırma
9.0


Kullanıcı dostu
9.3


Destek
9.3


Özellikleri
9.3

Yorumları oku

A2 Hosting’i ziyaret edin

İlgili Nasıl Yapılır Makaleleri

 • Apache, MySQL Nasıl Kurulur & Ubuntu 18.04 VPS veya Adanmış Sunucuda PHP
  orta düzey
 • Yerel WAMP Sunucusuna Drupal 8 Kurulumu
  orta düzey
 • Ubuntu 18.04 Üzerine AMPPS Kurulumu
  orta düzey
 • LEMP (Linux, Nginx, MySQL, PHP) Yığını CentOS 7 VPS veya Dedicated Sunucuya Yükleme
  orta düzey
 • Apache, MariaDB ve PHP 7 ile Ubuntu 18.04 Sunucusuna veya VPS’ye OpenCart Kurulumu
  orta düzey
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me