WordPress Hosting Hizmetlerini Kullanma Size Nasıl Tasarruf Sağlayabilir?

WordPress Hosting Hizmetlerini Kullanma Size Nasıl Tasarruf Sağlayabilir?


WordPress veya başka bir İçerik Yönetim Sistemi kullanarak yeni bir web sitesi başlatmaya karar vermeden önce, paranızı etkili bir şekilde yatırmanın önemini anlamanız gerekir..

Bazı şaşırtıcı özellikler sağlayan ucuz Web hosting şirketleri bir yeri vardır. Çoğu müşteri araştırmalarını WordPress barındırma maliyetini karşılaştırmak için yapar.

Yeni başlayanlar için, paylaşılan web hosting, VPS, adanmış veya yönetilen barındırma isteyip istemediklerine karar vermek zor olabilir. Çünkü çoğunun böyle teknik şeyler hakkında hiçbir fikri yok. Fakat bu tür planların maliyetine baktıklarında,.

Bir WordPress web sitesi başlatmak isteyen herkes, paylaşılan web barındırmalarının en uygun olduğunu anlamak çok önemlidir çünkü maliyetleri daha azdır, ancak ihtiyacınız olan her şeyi alabilirsiniz.

En iyi şey, her zaman ücretsiz web barındırma herhangi birini seçebilirsiniz. Ancak web sitenize tam erişim için biraz para harcamanız gerekiyor.

Sadece her insan gibi, satın alma veya web hosting yenilemek para kazanmak istiyorsanız, bu makale tam size göre. Birkaç şeyden geçmeme izin ver.

Birlikte Alan Adı ve Web Barındırma Planı Satın Alma

Web hosting planlarından birini satın alırsanız, çoğu şirket bir yıl boyunca bir ücretsiz alan adı sunar. Paylaşılan WordPress web barındırma şirketlerinin bile bu combo’yu sunduğunu bilmek sizi heyecanlandırır.

Birçok kişi alan adlarını ve web barındırma hizmetlerini ayrı ayrı yönetmeyi tercih eder. Biraz para biriktirmenin başka bir yolu daha var.

GoDaddy gibi şirketler, aynı anda iki yıl boyunca maliyet öderseniz yeni bir alan adı satın almak için indirim yaparlar. Bu anlaşma ilk yıl için ücretsiz bir alan adı sunmuyor, ancak en azından biraz tasarruf edeceksiniz.

Örneğin, alan adı maliyeti yıllık 15 ABD dolarıysa ve aynı anda iki yıllık maliyeti ödüyorsanız, yalnızca 18 ABD doları ödemeniz gerekebilir. İlk yıl için 3 dolar demek.

Fırsat Aramadan Asla Satın Almayın

Hepimizin bildiği gibi, her şirket ürünleri hakkında anlaşmalar yapıyor. Yani, çevrimiçi bazı kuponlar aramalısınız. WPBeginner gibi birçok büyük web sitesi, okuyucuları için Bluehost, Siteground ve Inmotionhosting’den inanılmaz fırsatlar elde ediyor.

Bu tür ortak şirketler özel kupon kodları verir. Bir web kimsenin bağlantısından hosting planı satın aldığınızda, onlar para kazanmak, size bir şey ücret almaz. Biraz para biriktiriyorsun.

Bluehost teklifleri % 63 indirim, ve Site Alanı aşağıdakileri sağlar: 70 indirim büyük web sitelerinin okuyucularına. Bu tür kuponlar, yeni bir web barındırma planı satın aldığınızda kullanılabilir.

Ancak mevcut planınızı yenilerken hiçbir şeyden kurtulamayacağınız anlamına gelmez. Bluehost’u her zaman yenileme fiyatları barındırabilir ve popüler web sitelerinin bazıları indirim kuponu kodu ile açılır.

Satın almadan önce araştırma yapın.

Ekstra Sormaktan Korkma

Benim ilk Siteground hosting aldığımda, bir yıl için sadece 15 $ aldım. Nasıl aldığımı merak ediyor olabilirsiniz. Tamamen açık olmakla ilgili.

Herhangi bir kupon kodu bulamazsanız, bir hosting şirketinin satış ekibiyle konuşmayı denemelisiniz. Siteground bana iki yıl boyunca bir plan satın almak için harika bir fırsat sundu.

Bu, GoDaddy’den bir alan adı satın almaya benzer. Ayrıca Inmotionhosting’in satış ekibiyle konuşmaktan zevk aldım. Onlar çok yardımcı oldular. Yeni bir plan satın almak için çok para biriktirdim. Neredeyse 55% indirim en büyük paylaşılan barındırma planında.

Ortaklık Programına Katılın

Siteground biri bağlı kuruluş bağlantısından yeni bir hosting planı satın alırsanız bir aylık ücretsiz web hosting almanızı sağlar. Her şirketin farklı bir ortaklık programı vardır.

Bluehost her nitelikli kayıt için 65 $ sunar ve daha fazla satış yaparsanız satış başına 100 $ kazanmaya başladığınızı bilmek sizi şaşırtacak. Bu parayı yeni bir barındırma planı satın almak veya mevcut bir planı yenilemek için kullanabilirsiniz.

WordPress Hosting Hizmetlerini Kullanma Size Nasıl Tasarruf Sağlayabilir?

Ve WP Engine gibi yönetilen barındırma şirketlerinin bir üyesiyseniz, satış başına 200 $ kazanabilirsiniz. Şaşırtıcı değil mi?

Arkadaşınızdan Sizi Sevmesini İsteyin

Hepimiz referansların her zaman işe yaradığını biliyoruz. Yeni bir barındırma planı satın alırken, size bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla yönlendirmek için arkadaşınıza ulaşabilirsiniz..

Ayrıca, arkadaşınız satış ekibine ulaşır ve onlardan belirli bir indirim satış ortağı bağlantısı isterse daha fazla para biriktirmek mümkündür. Çift tasarruf.

Arkadaşınız ortaklık komisyonunu alır ve indirimi alırsınız. Arkadaşınız komisyonunu sizinle paylaşacak kadar iyiyse, WordPress barındırmada çok para kazanabilirsiniz.

WordPress Alan Adı Yenilemesinde Tasarruf Edin

Yeni bir alan adı veya web hosting planı satın almak paradan tasarruf edebileceğiniz tek yer değildir. Birçok şirket alan adı yenileme maliyetini azaltmanıza izin verir.

Becerilerinize ve araştırma yeteneğinize bağlı olarak, büyük bir indirim alabilirsiniz. Bir kez bir WordPress alan adı yenilemesinde 13 $ indirim aldım. Daha önce de belirtildiği gibi, fırsatlar aramalısınız.

Bir Sonraki Satın Alma İşleminizde WordPress Hosting Maliyetini Azaltabileceğinizi Düşünüyor musunuz??

Hepimiz indirimden hoşlanırız. Öyle değil mi? Ya sen? Bir sonraki WordPress barındırma yenilemenize veya yeni planınıza biraz tasarruf etmek istemez misiniz??

Tüm bu yıllar boyunca, bir şey satın almadan önce, alternatif aramak için biraz zaman harcamanın gerekli olduğunu öğrendim. Siteground size pahalı geliyorsa, Bluehost veya en iyi WordPress barındırıcılarından herhangi biriyle gidin.

Farklı WordPress barındırma türleri kavramını anladıktan sonra, hangi özelliklere ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz. Bazı şirketler, müşterilerinin ihtiyaç duymadıkları özellikleri azaltmalarına izin verir.

Örneğin, bir VPS planı satın alırken, sunucularınızı kendiniz veya şirket tarafından yönetme seçeneğiniz vardır. Benzer şekilde, öğrenilecek birkaç şey daha var.

Bir sonraki WordPress barındırma maliyetinin daha önce ödediğinizden daha düşük olduğundan emin olun. Yukarıda bahsi geçen ipuçlarından herhangi birini takip ettiniz mi? Evet ise, ne kadar tasarruf ettiniz?

Yapabileceğini düşünüyor musun?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me