A2 Hosting Uzman Yorumu

A2 Hosting, piyasadaki bazı büyük hosting platformlarından daha az biliniyor olabilir, ancak yüksek kaliteli çözümleri ve mükemmel avantajları, daha yüksek rakiplerinden farklı olmasını sağlar. şirket% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi ve etkileyici yükleme süresi ile hızlı ve güvenilir hosting hizmetleri sunuyor.


Aylarca süren testlerden sonra şirketin sınırsız bant genişliği ve depolaması, gezinmesi kolay arayüzü ve erişilebilir destek ekibinin hem temel hem de premium planlar için kusursuz bir müşteri deneyimine katkıda bulunduğunu gördük.

Güçlü bir web barındırma yarışmacısı olup olmadığını belirlemek için A2 Hosting üzerinde güçlü testler yaptık. Nasıl derecelendirildiğini görmek için kararımıza ve topluluğumuzun incelemelerine göz atın.

Lehte ve aleyhte olanlar

Artıları:

 • Canlı sohbet, telefon, e-posta, Skype ve Müşteri Portalı aracılığıyla 7/24/365 hızlı, verimli sorun giderme
 • Hoş geldiniz e-postasından içgüdüsel arayüze sorunsuz müşteri katılımı, sitenizi hızlı bir şekilde hazır hale getirmenize olanak tanır.
 • A2 Hosting, web sitenizin sorunsuz çalışmasını sağlayan olağanüstü çalışma sürelerine sahiptir.
 • İnanılmaz derecede hızlı yükleme süreleri, müşterinin terk edilmesini önler ve SEO performansınızı artırır.
 • Benzersiz site geri alma aracı, web sitenizi bir tıklama ile önceki bir tarihin ayarlarına geri yüklemenizi sağlar.
 • Tüm hesaplarda sınırsız depolama ve aktarma, kullanıcıların web sitesi vizyonlarını tam olarak gerçekleştirmelerini sağlar.
 • A2 Hosting’in Sürekli Güvenlik girişimi, web sitenizi her zaman güvende tutmak için KernelCare ve HackScan’ı kullanır.

Eksileri:

 • Sitenin ilk fiyatları, ilk abonelik dönemi bittikten sonra otomatik olarak artar.
 • A2 Hosting’in canlı sohbeti yavaş olabilir, özellikle de büyük miktarlarda müşteri aynı anda iletişim kurduğunda.
 • Birden fazla plan sunsalar da, bazı prim planları fiyat yelpazesinin daha üstündedir.
 • Paketlerinin birçoğu son derece özelleştirilebilir olduğundan, ilk kurulum göz korkutucu olabilir – özellikle web yeni gelenler için.

Fiyatlandırma ve Ödeme Yöntemleri

A2 Hosting, müşterilerin aralarından seçim yapabileceği katma değerli özelliklere sahip çeşitli planlar sunar. Paylaşımlı barındırma çözümleri arayan müşteriler için A2 Hosting’in en uygun fiyatlı planı aylık 3,92 $ ‘dan başlar ve tek bir web sitesi, 5 veritabanı, sınırsız depolama alanı ve ücretsiz site transferi için barındırma içerir. Paylaşılan barındırma spektrumunun premium sonunda, müşterilere sınırsız web sitesi ve veritabanının yanı sıra 20 kata kadar daha hızlı sayfa yükü sunan Turbo Sunucularına erişim sağlayan 9.31 $ ‘lık Turbo var. Web sunucusu, Plesk kontrol paneli, Turbo hız ve ücretsiz Jetpack kişisel lisansı içeren 11,99 $ ‘lık premium Yönetilen plan da dahil olmak üzere WordPress barındırma için benzer fiyatlı planlar sunuyor..

Şirketin bayi barındırma planları, aylık 13.19 $ ‘lık başlangıç ​​Bronz planını içerir; bu, 30GB depolama alanına sahip 40 adede kadar hesabı ve 40.91 $ için premium Platinum hesabını barındırmanızı sağlar. Platinum, 200 GB depolama alanı ile 100 hesap barındırmanıza izin verir ve birden fazla web sitesine ev sahipliği yapıyorsanız önemli bir satış noktası olan ücretsiz WHMCS ile birlikte gelir.

VPS hosting planları, root erişimi sunan ve 20GB depolama alanından temin edilebilen aylık 5.00 $ temel paketle başlar. Çekirdek VPS paketi ayda 32,99 $ ‘dan başlıyor ve 75GB depolama alanı, ücretsiz cPanel gösterge paneli ve tam HostGuard yönetimi sunuyor. Daha esnek bir şeye ihtiyacınız varsa, A2 Hosting’in Dedicated Server barındırma Root Access ve 2×500 GB Depolama alanı sunar.

A2 Hosting tarafından sunulan farklı planları test ettikten sonra, birkaç yararlı araç sunarken, şirketin temel planlarının yeni başlayanlar veya daha karmaşık web sitesi geliştirme ile uğraşmayacak olanlar için yararlı olduğunu görüyoruz. Bununla birlikte, daha fazla kontrol ve esnekliğe ihtiyacınız varsa, daha yüksek katmanların size uyması daha olasıdır.

A2 Hosting Fiyatlandırma Planları Tablosu

Kullanım kolaylığı

Bize göze çarpan şeylerden biri de A2 Hosting’in platformunu kullanmanın ne kadar kolay olduğuydu. cPanel, barındırma hizmetinizi doğrudan yönetir ve destek ekibinin erişilebilirliği, herhangi bir sorunu çözmeyi kolaylaştırır.

WordPress, Joomla ve Drupal için tek tıklamayla ve Magento ve OpenCart için e-ticaret entegrasyonlarını görmekten mutlu olduk. Barındırma hizmetinizi kurarken daha fazla pratik olmayı tercih ederseniz, PHP sürümünüzü seçebilir, katıştırılmış analitiklere erişebilir ve araçlar ve özellikler eklemek için hızlı Python komut dosyaları çalıştırabilirsiniz.

Yükleme Süreleri ve Güvenilirlik

Yüksek çalışma süresine sahip olmak her zaman tercih edilir ve birçok barındırma hizmeti% 99,9 çalışma süresi vaat ederken, bu hala çok çeşitli olasılıklar bırakır. Barındırma hizmetinin garanti edilen çalışma süreleri ve yükleme süreleri açısından nasıl tutulduğuna ilişkin net bir resim elde etmek için A2 Hosting’i birkaç ay boyunca test ettik.

Genel olarak, sonuçlarımızdan çok memnun kaldık: ortalama; hizmet övgüye değer bir% 99,98’e kadar çalışmış ve hatta bazı durumlarda% 100’e ulaşmıştır. Özellikle Turbo özelliğini içeren planlar için yükleme süreleri de etkileyiciydi. Ortalama olarak, yükleme süreleri vaat edildiği kadar hızlıydı ve endüstri standardından neredeyse iki kat daha hızlıydı.

Özellikleri

Her ne kadar özellikler fiyat noktasına göre değişse de, her katmanın reklamını yaptığı özellikleri güvenilir bir şekilde sunduğunu gördük. Zaten bir web siteniz varsa, kolayca taşıyabilirsiniz ve sınırsız bant genişliği ve depolama, web sitenizi tam olarak istediğiniz şekilde tasarlayabileceğiniz anlamına gelir. Bir işletme işletiyorsanız, temel bir hesabınız varsa veya orta sınıf veya premium hesaplarla sınırsızsanız en fazla 25 e-posta adresinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca e-ticaret sitenizi SSL sertifikaları ve Magento ve OpenCart 1-Click kurulumlarıyla geliştirebilirsiniz.

Sıfırdan bir web sitesi oluşturuyorsanız, A2 Hosting size Ente Git Deposu’nun yanı sıra FTP hesapları ve Apache 2.4 ile entegrasyonlar sunar. Ayrıca, önceki bir yedekten hızlı bir geri yükleme ile ilgili herhangi bir sorunu giderebilirsiniz.

A2 barındırma özellikleri

A2 Hosting’in öne çıktığı bir diğer önemli alan da, sürekli hack’leri algılayan bir özellik olan Perpetual Security’yi içeren güvenlik özellikleridir. Ayrıca, barındırma hizmetinizde WordPress, Joomla ve Drupal için otomatik düzeltme eki bulunur.

Müşteri desteği

Herhangi bir sorununuz varsa veya acil bir soruya cevap vermeniz gerekiyorsa, A2 Hosting’in müşteri hizmetleri ekibi 24 saat boyunca hizmetinizdedir. Yanıtlarımızın çoğunu SSS’de bulduk, ancak destek hatları daha karmaşık sorularımızı çözebildi. Şirkete Müşteri portalından, telefonundan, e-postasından, canlı sohbetinden, Skype’tan ve hatta Twitter’dan bir biletle ulaşabilirsiniz..

Tüm kanallardaki yanıt süreleri hızlıdır ve biletleme sisteminin ayrı sorunları izlemenize yardımcı olduğunu ve bir soru kaydettiğinizde ve siteyle iletişim kurmak için telefon numarasının ücretsiz olmadığını belirtmek gerekir. Genel olarak, şirketin destek ekibinin sorunlarımıza ne kadar iyi yanıt verdiğinden memnun kaldık.

A2 Hosting Kullanıcı Yorumları

A2 Hosting uzman incelememizle şirketin hizmetine genel bir bakış sağlamaya odaklanıyoruz. Diğer kullanıcılardan tam olarak hizmetin nasıl olduğunu duymak istiyorsanız, A2 Hosting kullanıcı incelemelerimize göz atın:

Sonuç

Genel olarak, A2 Hosting uzman incelememiz, platformun acemi ve ileri düzey kullanıcılar için olağanüstü bir deneyim sağladığını buldu. Hızlı yükleme süreleri, sezgisel bir arayüz ve otomatik olarak yüklenen WordPress gibi çarpıcı özellikler, bir web sitesi kurmayı ve bakımını kolaylaştırır. Gelişmiş geliştirici özelliklerine ilişkin derin dalışımız da bizi memnun etti. Anahtar programlama dilleri ve eklentiler için 170’in üzerinde entegrasyonla, geliştiriciler arka uçlarını tam olarak kendi isteklerine göre tamamen özelleştirebilirler.

Teknik uzmanlık seviyeniz ne olursa olsun, A2 Hosting size güvenilir çalışma süreleri, esnek fiyat noktaları ve güçlü destek sunar. Adanmış yolu kesinlikle daha pahalı olmasına rağmen, platformun temel, orta sınıf ve premium tekliflerinin çoğu rekabetçi fiyatlıdır ve size paranızın karşılığını verir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me