genel bakış

AYKsolutions: İyi Özellikler ve Kararlı Çalışma

AYK, 10 $ / yıl bütçe çözümlerinden başlayıp üst düzey özel ve bulut paketleri ile biten her müşteri için uygun planlara sahiptir. Hatta bu web barındırma Paylaşılan planları, fiyatları ortalamanın üzerinde ve daha ucuz planları sınırsız planları sunduğu aynı temel özelliklere sahip olmasa da, verimli web sitesi yönetimi için çok sayıda araç içerir. Neden AYKsolutions’ı Seçmelisiniz??


 • Web ustaları için harika araçlar
 • Tam günlük yedeklemeler
 • Güçlü güvenlik özellikleri
 • 30-gün para iade garantisi

AYKsolutions’ın sizin için uygun olup olmadığını bilmek ister misiniz? Hadi kontrol edelim…

uptime & Güvenilirlik

Kesintisiz Çalışma için Her Şey Optimize Edildi

AYKsolutions’da size% 99,9 kesintisiz çalışma süresi vaat ediyorlar, ancak izleme ortalama istatistiklerinin daha da iyi olduğunu gösteriyor:% 99,98. Bu web barındırma ekibi, projenizi çalışır durumda tutmak için her şeyi gerçekten yapıyor: tam günlük yedeklemeler, istikrarlı sistem izleme ve üstün verimlilik için iyi donanımlar sağlıyorlar.

Özellikleri

Güzel Görünüyor, Ama Daha İyi Olabilir.

Diğer birçok web barındırma şirketinin aksine, AYKsolutions, Paylaşılan planlarda sınırsız bant genişliği ve disk alanı sunmaz. Bununla birlikte, limitler başlamak için oldukça fazla bant genişliği ve disk alanı sunan makul sayılara ayarlanmıştır. İyi trafik hacmi ve depolama alanı dışında, AYK’nın tüm planları sınırsız alt alan adları ve FTP hesapları ile uygun web sitesi yönetimi için birden fazla araç içerir.

özellik
Açıklama
Disk alanı900MB-2.1GB, her başlangıç ​​projesi için yeterli olması gereken her paylaşılan pakete dahil edilmiştir..
Bant genişliğiSeçtiğiniz pakete bağlı olarak aylık 20GB-40GB.
Web Sitesi OluşturucuNe yazık ki herhangi bir gömülü web sitesi oluşturucu sağlamazlar, ancak cPanel’lerinde web sitenizin farklı görsel öğelerini değiştirebilirsiniz.
E-posta hesapları10 ila 20 artı sınırsız otomatik yanıtlayıcı, yönlendirme, liste vb..
Alışveriş kartıSize değiştirilebilir bir alışveriş sepeti sunuyorlar.
İstatistikleriWebalizer, FTP İstatistikleri, Analog ile ayrıntılı web istatistikleri alacaksınız.
MySQL veritabanları3-7 Pakete bağlı olarak MySQL veritabanlarına izin verilir.
FTP HesabıAYKsolutions ile FTP hesap sayınız sınırsızdır.
Birden Çok Alan AdıPaylaşılan planlar içinde en fazla 15 eklenti alanı barındırın

Destek

Tüm ABD müşterileri için

AYK, müşterileri için, özellikle ABD’de bulunanlar için birçok destek özelliğini canlı sohbet, telefon veya e-posta yoluyla yardım alabilirsiniz. Bununla birlikte, 7 gün 24 saat destek sağlamadıklarını aklınızda bulundurmanız gerekir, bu nedenle acil sorunların çözümü sorunlu olabilir. Geniş bir müşteri destek hizmetinin yanı sıra AYK’nın muazzam bir bilgi tabanı içeren forumunu da kullanabilirsiniz..

 • Canlı sohbet
 • Telefon ve Faks
 • E-posta desteği
 • forum
 • Bilgi tabanı
 • Video eğitimi yok

Fiyatlandırma

Çok Fazla Değil Bal için Büyük Para

AYKsolutions söz konusu olduğunda fiyatlamanın en zayıf halka olduğu ortaya çıkıyor. Paylaşılan paketleri olağanüstü bir şey içermez, ancak ortalama fiyattan daha pahalıya mal olurlar. Bununla birlikte, güvenilirliklerini ödemek, size sıkı güvenlik ve istikrarlı bir çalışma sağladığı için mantıklıdır. Bir başka ilgi çekici nokta: kayıt aşamasında, ek bir ücret karşılığında ek özellik paketleri sunulur, böylece üretkenlik takviyesine ihtiyacınız varsa, bunu alabilirsiniz – ancak yüksek bir fiyata (ortalama 10 $). Diğer pek çok web barındırma şirketinin aksine, AYK’nın çok yıllı satın alımlar için indirimleri yoktur, ancak bu, belirtilen fiyatların sağladıkları kaya gibi sağlamlık ve güvenliğe koydukları yüksek masrafları karşılamak için gerçekten ayarlandığı anlamına gelebilir..

Kullanıcı dostu

Hızlı Kayıt ve CPanel

Diğer birçok web sunucusu gibi AYK da sezgisel tasarıma sahip iyi görünümlü bir web sitesine sahiptir. Ödeme planlarının seçimi tek karışıklık kaynağı gibi görünüyor; ancak, farklı hedef kitleler için mevcut birçok farklı seçeneği görüntülerken şirketin büyüklüğünü göz önünde bulundurmalısınız. AYKsolutions için her ödeme planı, birden fazla web sitesini ve barındırma özelliklerini yönetmenize yardımcı olacak pazar lideri hosting yönetim aracı – cPanel ile birlikte gelir. AYKsolutions, AYK forumlarının “bilgi tabanı” bölümünde kendi kendine çalışma materyalleri sunarak yeni müşterileri desteklemektedir. + Çok dilli cPanel + Kolay kayıt + Kurulum ücreti yok

özet

AYKsolutions, uzun vadeli projeler için iyi bir web barındırma şirketi olabilir: az sayıda ile başlayıp sonsuz büyüyebilirsiniz – çünkü sadece Paylaşılan paketler değil, aynı zamanda VPS, Dedicated ve Cloud hosting de sunarlar. Güçlü çalışma süresi ve güvenilirlik özellikleri çekici görünüyor, ancak 7/24 destek bulunmaması, web sitesi oluşturucusu ve fiyatlarının kaçınılmaz dezavantajlarıyla da karşılaşacaksınız.. Artıları

 • Sabit çalışma süresi
 • Sıkı güvenlik
 • İyi özellikler
 • Birçok destek seçeneği
 • Paylaşılan, VPS, Özel ve Bulut

Eksileri

 • Ortalamanın üstünde fiyatlar
 • Web sitesi oluşturucu yok
 • Video eğitimi yok
 • Ortalamanın altında Paylaşılan paketler
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me