genel bakış

Temel Özelliklerle Uygun Fiyatlı Hosting

Rock altından başlayan fiyatlar sayesinde, çalışma süresi garantisini ve 30 günlük para iade garantisini artıran bir güven ile, Big Rock Hosting’in neden dünyanın dört bir yanından çok sayıda ev sahibi arayanı cezbedeceğini görebilirsiniz. Yüksek trafik talepleriyle başa çıkmak için gelişmiş özellikler ve hizmetler gerektiren daha büyük bir şirketseniz, o zaman alışveriş yapmanız gerekebilir, ancak temel barındırma ve etki alanı özellikleri sunan harika bir fiyata para kazanmak isteyenler için o zaman gidemezsiniz BigRock ile çok yanlış.


Neden BigRock Hosting’i Seçmelisiniz??

 • Çok düşük fiyatlar
 • Garantilerle desteklenen servis
 • 24 saat destek
 • Basit web oluşturma araçları

BigRock Hosting’in sizin için uygun olup olmadığını bilmek ister misiniz??

Hadi kontrol edelim.

Güvenilirlik

VPS Hosting’de% 99,9 Çalışma Süresi

Genellikle BigRock Hosting güvenilirdir ve nadiren herhangi bir sorunu vardır. Sunucular çoğunlukla ABD tabanlıdır ve ağı kusursuz bir şekilde güçlendiren çekirdeğe sağlamdır. VPS Hosting’de% 99,9 kesintisiz çalışma hizmeti sunuyorlar ve incelemelere bakarak, paylaşılan barındırma veya özel barındırma için herhangi bir kesinti sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Tüm bu konuşma 30 günlük para iade garantisi ile desteklenmektedir, bu nedenle hizmetten% 100 memnun değilseniz ve herhangi bir şeffaflıktan yoksun olduğunu düşünüyorsanız, paranızı geri alabilirsiniz.

Özellikleri

Sınırsız Alanla 3 Ana Plan & Bant genişliği

Big Rock ile sunulan 3 ana barındırma türü vardır ve hepsi farklı bir müşteri türüne uyarlanmış Paylaşımlı barındırma, Özel barındırma ve Bayi barındırma vardır. Her hosting planı ile temel özelliklerin bir hayli olsun, ama standart web bina özellikleri oldukları için bunlardan hiçbirini gerçekten vay canına beklemeyin.

Standart orta menzilli paylaşılan barındırma planlarınız sınırsız bant genişliği, alan, 5 GB veritabanı alanı, CPanel ve sınırsız aktarım ile gelir. Temel planda birçok özellik eksik, ancak bu ayda 2 doların biraz üzerinde en ucuz seçenek olduğundan, neden bu kadar çok geri çekildiğini görebilirsiniz. Yine de yeni başlayanlar için harika bir plan.

[Features_table]

Destek

Katı Teknik Destek & Müşteri servisi

Şimdi birçok kişi şirket Hint merkezli olduğu için, fiyatları ve sunulan hizmet bazı yakalamak gerektiğini hissedebilirsiniz. Basit gerçek şu ki, BigRock, müşterilerine 7/24 destek hizmeti sunan gerçekten iyi bir şirket. 24 saat canlı sohbet ve telefon desteği ve bir sorunu çözmenize yardımcı olacak nitelikli teknisyenler sayesinde, emin ellerdesiniz.

Ayrıca barındırma, bakım ve pazarlama web siteniz hakkında bilmeniz gereken her şey hakkında makale ve öğreticiler dolu bir bilgi tabanı gibi birkaç destek seçenekleri de vardır.

 • 7/24 destek
 • Canlı sohbet ve telefon
 • Kalifiye ajanlar
 • Bilgi tabanı
 • E-posta

Fiyatlandırma

Az para için Rock Solid Hosting

Fiyatlandırma söz konusu olduğunda göreceğiniz birçok fiyat bandı vardır, örneğin Paylaşımlı Hosting ile bir dizi farklı alt plan gelir ve bunun altında taahhüt etmek istediğiniz süreye bağlı olarak bir dizi farklı fiyat, biraz kafa karıştırıcı olabilir.

Tipik paylaşılan barındırma planınızda, bir Linux veya Windows kurulumuyla gitme seçeneğiniz vardır, Linux planları bu ikisinden biraz daha ucuzdur. Bu nedenle, en az 1 yıllık bir süre için bir Linux planı çıkarmak isterseniz, ayda 4,29 dolar ödersiniz. Ancak, 10 yıllık bir plan yapmaya karar verirseniz, fiyat ayda 3,49 $ ‘a düştüğü için BÜYÜK ZAMAN tasarruf edebilirsiniz..

En ucuz plan, 10 yıllık bir plana gittiğinizde aylık 1.59 $ gibi düşük bir fiyata geliyor.

Kullanıcı dostu

CPanel Yardımcı El Olarak Geliyor

Paketin bir parçası olarak CPanel ile gelen her hosting her zaman kitabımda kullanıcı dostu bir hosting firmasıdır. CPanel’in, barındırma hizmetinizin birçok farklı alanına portal haline gelmesi, veritabanlarına, e-posta ileticilerine ve alt alanlara gitmenizi kolaylaştırır (alabileceğiniz birkaç araçtan bahsetmek için).

Hepsi bu kadar değilse, BigRock’tan da bir alan adı satın alabilirsiniz, bu nedenle bu, barındırma planınızla güzelce bağlanır.

özet

Sınıf Dolu Temel Hizmet

BigRock, ayda 1,59 $ ‘dan başlayan planlarla web sitenizi barındırmanın çok uygun bir yolu gibi davranır. Herkes için olmayabilir ve daha küçük işletme ve bireylere daha güçlü gelişmiş özelliklerden bazıları barındırma planı dizisinde eksik olduğu için.

Güçlü bir destek alanı, iyi özellikleri ve size bu güveni artıracak garantileri ile BigRock bu sektörde gerçekten harika bir iş çıkarıyor.

Artıları

 • satın alınabilir
 • 7/24 Destek
 • % 99,9 Çalışma Süresi
 • Yıllık alımlar için iyi indirimler

Eksileri

 • Hindistan’da (İnsanları kovabilir)
 • Temel plan neredeyse hiç özellik veya yüksek spesifikasyona sahip değil
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me