genel bakış

Uygun Fiyatlarda Esnek Bulutlar

Constant Hosting, bir başlangıç ​​projesine ev sahipliği yapmaya çalışan kullanıcılar için son derece iyi çalışan son derece esnek sunucular sunar. Ek olarak, özel sanal IP adresleri, etkileyici RAID 10 mimarisi, tam kök erişimi ve daha fazlası gibi birçok kullanışlı özellik elde edeceksiniz. Bununla birlikte, Constant Hosting’in bulutlarının fiyatlandırma sistemi ve bazı belirsiz donanım seçenekleri gibi zayıf noktaları da vardır..


Sabit Barındırma genel bulutunun aslında VPS barındırma hizmeti ile aynı olduğunu unutmayın; tek fark, aynı anda birkaç vRack’i dağıtabilmenizdir. Bunun bir avantaj mı yoksa dezavantaj mı olduğunu söylemek zor: bir yandan, VPS hizmetlerinin olağanüstü olduğunu kanıtlıyor, ancak diğer yandan, en iyi müşterilerine dikkat etmediklerini gösteriyor..

Neden Sürekli Barındırma Bulutları Seçilmeli??

 • Yedekli RAID 10 mimarisi
 • Düşük aylık ücretler
 • Son derece esnek ve ölçeklenebilir
 • Mükemmel işletim sistemi şablonları seçimi

Sabit Hosting Bulutlarının sizin için uygun olup olmadığını bilmek ister misiniz??

Hadi kontrol edelim…

uptime & Güvenilirlik

Çarpıcı Güvenlik Özellikleri

Yukarıda belirtilen RAID 10 mimarisi ile birlikte, Constant Hosting sunucularınızı yukarı çıkarmak ve çalışmaya devam etmek için çok çalışıyor. Daha da fazla müşterinin taleplerini yerine getirmenize yardımcı olacak yük dengeleme, yedeklemeler ve diğer birçok önemli hizmet alabilirsiniz. Sürekli% 100 kesintisiz çalışma garantisine sahip SLA’lar olduğunu iddia ediyor, ancak bazı çevrimiçi izleme araçları gerçek çalışma süresi oranlarını ölçmenin zor olduğunu gösteriyor..

Özellikleri

Sağlam Donanım – Sağlam Altyapı.

Sabit Hosting bulutunuz için iyi sunuculardan başka bir şey sunmaz. Sadece 19,95 $ maliyeti olan temel plan bile iyi bir web sitesi veya web uygulaması çalıştırmak için yeterlidir. Sağlam altyapıları, 1000+ Gbps bant genişliği kapasitesini garanti eder, bu da şaşırtıcıdır. Ayrıca her bulut için 4 TB trafik içerir ve ortalama fiyat 0.10 $ / GB’dir, bu da bazı rakiplerinin tekliflerinden daha yüksektir.

Bu bulut ana bilgisayarı tarafından sağlanan yüksek esneklik, büyük ek hizmetler ile güçlendirilmiştir. Örneğin, Bulut Depolama ve Bulut E-postalarını uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bununla birlikte, bu hizmetler yalnızca CH’da kesinlikle görülmeye değer olan mevcut bulut planlarının kapasitesini genişletmek istiyorsanız mantıklıdır. Tam kök ve masaüstü erişimini, özel IP adresini, 10’dan fazla işletim sistemi şablonunu ve CH’nin sunduğu daha fazlasını unutmayın..

özellik
Açıklama
Disk alanıCH’nin farklı planları arasında dosyalarınızı depolamak için 500 GB ila 5 TB arasında.
İşlemciBulutunuzun ayrı bir sunucusunda çalışan 1 ila 16 x vCPU’unuz olabilir.
Bant genişliğiBant genişliği kapasitesi 1000+ Mbps’dir. 4 TB dahil, sonraki GB’ların fiyatı 0,10 ABD dolarıdır.
Veri deposuHazır planların 512MB-2GB’ı vardır, ancak RAM özelleştirilebilir, böylece bir sunucuda 8GB’a kadar sahip olabilirsiniz.
Kontrol PaneliKontrol panelleri ve bulut yönetim araçlarına gelince, tek bir bilgi parçası sağlanmaz, bu nedenle kendiniz için destekleriyle temizlemeniz gerekir..
İşletim sistemiHem Windows hem de Linux dağıtımları dahil 10’dan fazla seçenek. Ancak, hiçbir Windows Server 2012
Yedekli AltyapıConstant Hosting’in genel bulutu için kullanılan tüm sunucular RAID 10 altyapısına sahiptir.

Destek

Yavaş, Ama Yardımcı

Constant Hosting’deki destek temsilcileri oldukça yavaştır – acil sorunlar ortaya çıktığında bir dezavantajdır. Yavaş yanıt süresinden memnun kalmayacak olsanız bile, sorununuzun müşteri desteğindeki yetenekli ve yardımcı temsilciler tarafından profesyonel bir şekilde ele alınacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca, ağ ve bulutlar gerçekten sağlamdır, bu nedenle acil durumlar için onlarla iletişim kurmanıza gerek yoktur..

Mevcut özellikler tüm pazar standartlarını karşılar: canlı sohbet, telefon desteği, e-posta. Tüm destek araçları 24x7x365 çalışır, bu nedenle arka yakıcıda bekleyen olası sorunlar hakkında endişelenmenize gerek yoktur, çünkü sadece bir banka tatilinde gerçekleşirler.

Bu web barındırma, bilgi yönetimine veya foruma sahip değildir, bu da bulut yönetimini bir acemi iseniz oldukça zorlu bir girişim haline getirir.

 • 24x7x365 canlı sohbet, telefon ve e-posta
 • Bilgili destek ajanları
 • Bilgi tabanı yok, forum
 • Uzun destek tepki süresi
 • Blog yok

Fiyatlandırma

Aylık Ödemeler, Uygun Fiyatlar

Constant Hosting’s sağladıkları iyi donanım için uygun fiyatlı ve makul aylık ücretler sağlar. Diğer birçok bulut sunucusu size aynı fiyata çok daha kötü bir raf verecek.

Öte yandan, bir ay boyunca ek bir sunucu satın almak size oldukça kuruşa mal olabileceğinden, bulut istemcileri için daha uygun olan kullanıma dayalı bir ödeme sisteminde çalışmazlar.

Bu bulut ana bilgisayarı tarafından sağlanan fiyat hesaplamaları tamamen şeffaftır – sadece bir göz atabilir ve sunucuda ihtiyacınız olan özellikleri seçebilir, fiyatın tekliften nasıl değişeceğini görebilirsiniz. Bulut depolama ve bulut e-postaları gibi ek hizmetlerin fiyatları iyi, ancak bant genişliği fiyatı daha düşük olabilir.

Kullanıcı dostu

Ekstra Sınıf Kontrol Paneli

Constant Cloud, kullanıcıların web sitelerinde kolayca gezinmelerini kolaylaştırdı. Kayıt işlemi sadece birkaç dakika alır ve ek tekliflerini dikkate almak için tekrarlanan isteklerle sizi bombalamaz. Kullanılabilir kontrol paneli seçenekleriyle ilgili herhangi bir bilgi sağlamazlar, bu nedenle destek ajanlarıyla çözmek için fazladan zamanınız olduğundan emin olun. Başka bir bonus – bulutu kolayca yönetmenize yardımcı olacak ek hizmetler kümesi.

Son zamanlarda bulut barındırma endüstrisinde bir standart haline gelmiş olmasına rağmen, şirketin uzaktan bulut kontrolü için bir mobil uygulama sağlamadığını fark edebilirsiniz. Harika navigasyona rağmen, web siteleri en temel özellikler hakkında bile bilgi içermiyor ve ayrıntıları gizli tutuyor gibi görünüyor. Ancak, tüm ihtiyaçları desteklerinden almak için 20 dakikanız varsa, bu büyük bir sorun değildir..

+ Hızlı kayıt işlemi

+ Özelleştirilebilir planlar

+ Sunucu hesaplayıcısı

özet

Sabit Hosting, bulut hizmetlerinin iyi bir sağlayıcısıdır, ancak ciddi dezavantajları vardır (yani, zayıf destek özellikleri ve web sitelerinde önemli verilerin olmaması). Bununla birlikte, kaya gibi sağlam ve güvenilir olacak bir dizi iyi vRack almak istiyorsanız, donanım ve güvenlik seçenekleri şaşırtıcı olduğundan bu şirket kesinlikle gereksinimlerinizi karşılayacaktır..

Artıları

 • % 100 çalışma süresi SLA’ları
 • Tüm sunucularda RAID 10
 • Yüksek esneklik ve ölçeklenebilirlik
 • Mükemmel fiyat kalite oranı

Eksileri

 • Kullanıma dayalı fiyatlandırma yok
 • Kötü destek özellikleri
 • Mobil uygulama yok
 • bant genişliği gibi eklentiler için tutarsız fiyatlandırma
 • zayıf müşteri paneli
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me