Uzman Görüşü

Aşırı & Avrupa için Güvenilir Hosting

TopHost, Yunanistan merkezli ve farklı hosting çözümleri sunan bir hosting firmasıdır. Web siteleri TopHost.gr, bazı durumlarda biraz kafa karıştırıcı olabilen Top.Host’a yönlendirir, ancak ortak bir pazarlama seçeneğidir. Tüm müşterileri için barındırma, VPS, bulut sunucuları, özel sunucular, içerik dağıtım ağı hizmetleri ve daha fazlasını paylaştılar. Bunları, web sitenizi kullanmaya başlamanıza yardımcı olacak bir alan adı kaydetmek için de kullanabilirsiniz..


Bu incelemenin yazımından itibaren 14000’den fazla müşteri, 606 fiziksel sunucu, 52706 barındırılan etki alanı vardı ve altı veri merkezinden işletildi. Bu herhangi bir şirket için oldukça etkileyici. Top Host 2005’te başladı ve zaman içinde hizmetlerini büyütüyor ve genişletiyor, artık işletmeler ve bireyler de dahil olmak üzere hemen hemen her tür müşterinin ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri noktaya kadar genişletiyor..

uptime & Güvenilirlik

Kararlı Barındırma

Bu şirket ile hosting kalite ve istikrar için iyi bir üne sahiptir. Pek çok insanın hayal kırıklığı yaratacağı herhangi bir çalışma süresi garantisi sağlamazlar, ancak harika veri merkezleri, iyi donanım ve diğer seçenekler sayesinde, beklenmedik arıza süreleri yaşamanız pek olası değildir. Sorun yaşarsanız, destek ekipleri çok duyarlı ve her şeyi hemen düzeltmenize yardımcı olacak.

Özellikleri

Özellikler Ortalamanın Üstündedir

Mevcut çeşitli barındırma özellikleri arasından seçim yapabilirsiniz. Paylaşılan barındırma seçenekleri, bu tür barındırma için hızı ve çalışma süresini iyileştirmeye yardımcı olacak harika bir özellik olan katı hal sürücüleri ile birlikte gelir. Ayrıca, paylaşılan barındırma seçenekleri için ölçülmemiş disk alanı ve bant genişliği sağlarlar, böylece web sitenizi çalıştırırken bir şey hakkında endişelenmenize gerek kalmaz..

VPS seçenekleri, kaydettirdiğiniz şeye bağlı olarak 2-8 sanal CPU çekirdeği ile dört düzeyde gelir. VPS’lerde 2-6 gig RAM ve 40-100 g disk alanı bulunacak. Bu disk alanı katı hal sürücülerinde de çok önemli. İlk VPS paketi seviyeleri Linux sunucularında olmalı, ancak en üstteki iki katman kendi kişisel tercihinize göre Linux veya Windows’da olabilir.

Özel sunuculara bakmaya başladıktan sonra, 18 farklı seçeneğe sahip olmalarından etkileneceksiniz. Adanmış sunucu seçenekleriyle ilgili en iyi şeylerden biri, yerleştirildikleri yeri seçebilmenizdir. Buna Almanya, Hollanda ve Fransa’daki seçenekler de dahildir. Bu sunucuların hepsi markalı donanımlarla üretilmiştir ve her tür web sitesini işlemek için yeterli konfigürasyona sahiptir..

Destek

7/24 Kalite Teknik Destek

Teknik destek ekipleri, ihtiyaç duyduğunuzda size yardımcı olmak için her zaman yanınızdadır. Kullanıcıların söylediklerinden, problemleri nasıl teşhis edeceğini ve işleri tekrar hızlı bir şekilde nasıl çalıştıracaklarını bilen deneyimli teknisyenlerdir. Bununla birlikte, barındırma hakkında daha fazla bilgi edinmek için destek hizmetlerinin bir dezavantajı olan SSS veya bilgi tabanı gibi bir şey sağlamazlar..

Fiyatlandırma

Uygun fiyatlar

Bu bir indirim barındırma sağlayıcısı değildir, ancak yine de fiyatlarını sektör ortalamasının altında tutarlar. Giriş seviyesi paylaşılan barındırma seçeneği ayda sadece 3,50 € ve yıllık ödeme yaparsanız daha ucuzdur. Paylaşılan barındırma fiyatları üst düzey seçenek için 19,95 € ‘ya kadar çıkıyor ve paylaşılsa da kullanıcı sayısının düşük tutulması nedeniyle bunu gerçekten’ yarı özel ‘bir çözüm olarak görüyorlar..

VPS çözümleri, fiyatları aylık yerine yıllık oranlarda listelediklerini gördüğünüzde makul fiyatlandırılır. Bu oranda bile en ucuz olmasalar da, iyi bir sanal sunucu alıyorsunuz, bu yüzden bazı insanlar için buna değer olabilir. VPS fiyat aralığı yılda 191,04 € ‘dan başlar ve 431,04 €’ ya kadar yükselir. Özel sunucu aralığı, aylık 48 € ‘dan aylık 225 €’ ya kadar. Fiyatlar yalnızca aldığınız donanıma değil, aynı zamanda sunucunun fiziksel konumuna da bağlı olarak değişir, bu nedenle seçim yaparken bunu aklınızda bulundurun. Tüm veri merkezlerinin Avrupa’da olduğu göz önüne alındığında, daha pahalı bir veri merkezi çözümü seçmek buna değmeyebilir.

hız

Her Türlü Site İçin Hızlı

İster basit bir WordPress sitesi çalıştırıyor olun, isterse video akışı yapmak isteyin, bu hosting şirketinin sizin için bir çözümü olacaktır. Sunucularını sadece internete hızlı bağlantıları olan yüksek kaliteli veri merkezlerinde barındırdıklarından emin olmak için iyi bir iş çıkardılar, bu da her zaman yanan hızlı hızların sağlanmasına yardımcı olur. Hangi siteyi çalıştırırsanız yönetin, ziyaretçileriniz memnun olacakları hızlı yükleme sürelerine sahip olacaklar.

özet

Avrupa’da Genel Olarak İyi Hosting

Avrupa’da barındırma söz konusu olduğunda, bu dikkate alınması gereken harika bir şirkettir. En ucuz değiller ve düz kalite barındırma açısından en iyi değiller, ancak kalite, fiyat ve hizmet dengesi çok iyi. Çoğu kişi Top Host ile çalıştıklarında alabilecekleri hizmet seviyesinden çok memnun olacak.

Artıları:

  • Çoğu Paket Katı Hal Sürücülerini İçerir
  • 90 Gün Para İade Garantisi
  • 7/24 Teknik Destek

Eksileri:

  • Fiyatlar Daha Düşük Olabilir
  • Yalnızca Avrupa’da Sunucu Konumları
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me