Uzman Görüşü

Harika paylaşılan barındırma hizmetleri için birçok seçenek

HagenHosting 1995’ten beri var, ancak 2001’e kadar gerçek barındırma hizmetleri sunmaya başlamadılar. Büyük paylaşılan barındırma hizmetleri konusunda uzmanlaşmış özel bir şirkettir. Delaware tabanlı ve birden fazla veri merkezi var, ancak bu veri merkezlerinin sitelerinde nerede bulunduğunu özellikle belirtmiyorlar.


Sadece paylaşılan barındırma sunan çoğu şirket daha küçük siteleri hedeflerken, HagenHosting aslında bazı büyük siteleri şirketlerine çekmek için harika bir iş çıkarır. Özellikle bunu belirtmese de, üst düzey barındırma paketleri aslında bir VPS veya yarı özel çözümle oldukça benzer görünüyor. Hagen’e ev sahipliği yapan büyük isim şirketlerinden bazıları c | net, Novell, Century 21, Compaq, HP ve hatta Birleşmiş Milletler.

Genel olarak hala fiyatları oldukça makul tutarken yüksek son hosting sağlayan büyük bir iş yapmak. İster küçük kişisel blogunuzu barındıracak bir yer isteyin, ister her zaman çalışır durumda olması gereken daha büyük bir kurumsal siteniz olsun, Hagen’in işleyebileceği şans.

uptime & Güvenilirlik

Her tür site için mükemmel güvenilir hosting

Bir SLA veya diğer çalışma süresi garantisini listelemese de, ihtiyacınız olan istikrarlı barındırma hizmetini sağladıkları bilinir. Birçok büyük şirket tarafından güveniliyorlar ve sosyal medya sayfalarından ve diğer kaynaklarından, sitelerini çalışır durumda tutmak için harika bir iş çıkarmış gibi görünüyorlar..

Sadece ileri teknoloji sunucuları kullandıkları ve tüm donanımlarına sahip oldukları gerçeğini pazarlarlar, böylece herhangi bir donanım kesintisine veya diğer sorunlara hızlı bir şekilde cevap verebilirler. Tüm bunlar çok kararlı bir barındırma ortamına katkıda bulunur.

Özellikleri

Her seviyede birçok harika özellik

Çoğu şirkette olduğu gibi, sundukları özellikler biraz küçük başlar ve daha büyük paketlere geçtikçe büyür. Bununla birlikte, tüm düzeylerde aldığınız güzel avantajlardan bazıları, ücretsiz site transferleri, kimlik avı dolandırıcılığı engelleyicileri, site oluşturma araçları, basit spam kontrol araçları ve birçok harika komut dosyasına tek tıklamayla yükleme.

Daha yüksek paketlere geçtiğinizde görüntü hırsızlığı koruması, SSL sertifikaları, alan yansıtma, satıcı desteği ve çok daha fazlası gibi şeyler elde edersiniz. Sahip oldukları tüm özellikleri gözden geçirmek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliği bulmak biraz zaman alabilir. Ancak zaman ayırmak uzun vadede buna değecektir.

Destek

Yüksek kaliteli destek mevcut

Bu şirket, hemen hemen her türlü problemde size yardımcı olabilecek yerinde teknik destek uzmanlarına sahiptir. Birçok durumda, problemlerin var olduklarının farkında bile olmadan bunları belirleyip çözebilirler. Teknik bilet sistemlerini kullanabilir veya gerekirse e-posta ile gönderebilirsiniz. Bununla birlikte, telefon hattını ilk seçenek olarak teşvik etmezler. Sizinle bir sorun hakkında konuşmaları gerekiyorsa, sizi arama veya arama yapma seçeneklerine sahiptirler..

Kendi kendine yardım bilgi tabanları, bazı şeyleri nasıl yapabileceklerini öğrenmek isteyen müşteriler için oldukça iyi ve yararlıdır..

Fiyatlandırma

Çok çeşitli fiyatlar

Paylaşımlı barındırma hizmetleri ayda sadece 3,95 dolardan başlıyor ve ayda 119,96 dolara kadar çıkıyor. Bu oldukça geniş bir aralık ve aralarında birçok seçenek var. Paylaşılan barındırma için bu kadar çok ücret alıyor gibi görünse de, sunucu başına istemci sayısını sınırlandırırlar, böylece daha yüksek fiyatlı paketler normalde VPS veya yarı özel seçeneklerle ilişkili güç ve kaynaklara sahip olurlar..

özet

Her tür site için Olağanüstü Hosting

Bu şirket oldukça uzun bir süredir var ve barındırma hizmetlerine bazı büyük işleri çekmeyi başardılar. Onlar kalite barındırma için güçlü bir üne sahiptir, bu yüzden ne tür bir site barındırıyorsunuz olursa olsun, şans sizin için doğru pakete sahip olmalarıdır.

Artıları:

  • Köklü şirket
  • Birçok yüksek profilli müşteri
  • Anlaması kolay paket seçenekleri
  • Çok güzel özellikler dahil
  • Gerektiğinde daha yüksek paketlere yükseltmek kolaydır

Eksileri:

  • Yalnızca paylaşılan barındırma seçenekleri
  • Veri merkezlerinin fiziksel olarak nerede bulundukları net değil
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me