Uzman Görüşü

Meksika’dan Saygın Barındırma

Şirketiniz öncelikle Orta ve Güney Amerika müşterileri ile ilgileniyor ve web barındırma hizmetleri ihtiyacı ise Mexiserver.com, sizin için şirket olabilir. Mexiserver.com Toluca, Meksika eyaletinde bulunan bir Meksikalı web tabanlı hosting şirketidir. Mexiserver.com web hosting hizmetleri ve çeşitli işletmeler için etki alanı yönetimi çözümleri konusunda uzmanlaşmıştır. 7/24 destek ve aynı gün etkinleştirme ile birlikte uygun fiyatlarla yüksek kaliteli hizmetler sunarlar..


uptime & Güvenilirlik

% 100 Ağ Çalışma Süresi – İyi Donanım

Güvenilirlik gelince, Mexiserver.com 7/24/365 sürekli izleme sunar. Her hizmet sunucusu 10 saniyelik bir süre boyunca izlenir ve aksaklıkları ve kesintileri önler ve çok az kesinti yaşanmasına neden olur. Hızlı, güvenli ve güvenilir sunucuları, web sitenizi 24 saat boyunca çalışır durumda tutmaya yardımcı olur. Mexiserver.com yalnızca 7/24 güvenilir güvenlik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda günlük yedeklemeler de sağlar. Kanada, ABD ve Hollanda’daki üç büyük veri merkezi,% 100 çalışma süresi sağlayan yedekli bir yüksek hızlı ağa sahiptir. 100 Mbps ve 1 Gbps sınırsız trafik bağlantısı ile Mexiserver, mümkün olan en iyi güvenilirliği ve bağlantıyı sağlamak için kesintisiz bir bağlantı sunabilir.

Bir Mexiserver.com üyesi olarak, yararlı araç ve öğreticilerle dolu olan bilgi tabanlarına erişebilirsiniz. Web sitelerinin destek bölümünün altında, sık sorulan soruların cevaplarını, sık karşılaşılan sorunlara yönelik video eğitimlerini ve daha fazla yardım için bir destek bileti gönderebileceğiniz bir alan bulacaksınız..

Özellikleri

Çoğunlukla Normal Hosting Özellikleri

Mexiserver.com ile kapsamlı web hosting çözümleri arasından seçim yapabilirsiniz. Seçtiğiniz her plan disk alanına ve özelliklere göre değişir. Mexiserver.com Hosting, Bayi ve akış hizmetleri vermektedir. F e-posta hesapları, alt alanlar, aylık veriler ve FTP hesaplarını aktarma ve daha fazlası. Tüm paketler web alanına ve alan adı barındırma sayısına göre değişir. Web alanı 1GB-100GB arasında değişmektedir. Tüm planlar 1 yıl boyunca .com.mx / .com / .net veya / org olarak 1 alan adı içerir. Tüm planlar bir dizi ek özellik ile birlikte gelir. Mexiserver.com ile ekstra güvenlik ve koruma ile birlikte bir kontrol paneline erişebilirsiniz. Tüm planlar ayrıca 30 günlük para iade garantisi ile gelir.

Mexiserver.com ayrıca şirketler ve şirketler için bir dizi web sitesine ev sahipliği yapan kişiler için bayi hizmetleri de sunmaktadır. Alan ve depolama alanlarına göre değişen altı planı vardır. MX-1, 2, 3, 4, 5 ve 6 paketlerinden birini seçebilirsiniz. Web alanı 10GB-Sınırsız arasında değişmektedir. Veri aktarımı 500GB-Sınırsız arasında değişmektedir. Tüm planlar ayrıca sınırsız alt alan adı, FTP hesabı ve daha fazlası ile birlikte gelir. Tüm planlar aylık olarak faturalandırılır.

Destek

Kolay Erişim Teknik Desteği

Mexiserver.com dörtlü yollara ulaşılabilecekleri yollar sunar. Web sitelerinde, canlı sohbet temsilcisini iş saatlerinde canlı bir temsilciye kolayca ulaşabileceğiniz bir yerde bulacaksınız. Bunlara ücretsiz telefon ve e-posta ile de ulaşılabilir. Çevrimiçi destekleri haftanın 7 günü 24 saat açıktır ve web sitelerinden veya kontrol panelinden destek bileti ile de erişilebilir..

Fiyatlandırma

Karmaşık Fiyatlandırma – Ancak Rekabetçi

Mexiserver.com çok rekabetçi bir fiyatlandırma yapısına sahiptir. Hosting paketleri aylık 299-99 dolar arasında değişiyor ve peso Meksika para biriminde faturalandırılıyor. Bayi planları da fiyat açısından farklılık gösterir ve bir aydan aya faturalandırma döngüsünde faturalandırılır. Tüm planlar 999.00-599.00 Peso arasında değişmektedir. Mexiserver.com her zaman promosyon ve indirimler yapmaktadır. Yıllık bir plana kaydolursanız, toplam 18 ay barındırma için 6 ay daha ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Mexiserver.com ile radyo akışı web sitelerine de ev sahipliği yapabilirsiniz. Bayi akış planları ile sınırsız aktarım, dinleyici, panel yöneticisi, 25 radyo istasyonu, özel IP ve çok daha fazlasını elde edersiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı plan var. Temel, Premium ve Profesyonel var. Tüm planlar fiyatlara göre değişir. Fiyatlar aylık 500 $ – 1000 $ arasında değişiyor. Tüm planlar paket başına Bit Hızı olarak değişir. Bit hızı 24-64 Kbps’den 24-128 Kbps’ye başlar.

özet

Birçok Şirket İçin Güzel Seçenek

Web müşterilerinize ve dinleyicilere barındırma hizmetleri geniş bir yelpazede sunuyor yabancı bir şirket arıyorsanız o zaman daha fazla kendinizi yormayın. Mexiserver.com, web sitenizi anında ve işlevsel hale getirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Hizmetlerinden tam olarak memnun değilseniz, müşterileri için 30 günlük para iade garantisi gibi yerinde garantilere sahiptirler..

Mexiserver.com, Meksika, ABD ve Avrupa’daki müşterilere hizmet veren çok uluslu bir marka olmaktan gurur duymaktadır. Tüm dünyadaki veri merkezleriyle Mexiserver.com, yüksek hızlı bağlantı ve güvenlik ile% 100 çalışma sürelerini garanti edebiliyor. Planları rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılır ve her büyüklükteki işletme için uygun olacak şekilde yapılandırılır. Mexiserver.com’u kullanmanın tek dezavantajı, VPS barındırma, bulut barındırma veya adanmış sunucuları desteklememesidir. Ana odak noktası, müşterilere radyo akışı barındırma teknolojisi ve paylaşılan barındırma planları sağlamaktır..

Artıları:

  • 7/24 Teknik Destek
  • % 100 Ağ Çalışma Süresi
  • 30-gün para iade garantisi

Eksileri:

  • Bulut, Özel veya VPS barındırma seçeneği yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me