MyTrueHost İncelemeleri ve Uzman Görüşü

Uzman Görüşü

İyi Potansiyelli Yeni Barındırma Çözümü

MyTrueHost 2011 yılında kuruldu, bu da onu oldukça yeni bir barındırma seçeneği haline getiriyor. Bu her zaman kötü bir şey değil, ancak, müşterilerine yüksek kaliteli hosting sağlayan iyi bir iş yapıyoruz gibi görünüyor. Onlar iyi bir iş yapıyor gibi görünüyor bireyler ve işletmeler için son derece güvenilir, şeffaf, güvenli ve uygun fiyatlı barındırma sağlamaya adanmış olduğunu iddia.


Bir dizi farklı şirketten ve kazandıklarımdan ödül kazandılar, müşterileri de genel hizmet seviyesinden oldukça memnunlar. ABD merkezli ve paylaşılan ve VPS hosting sunuyor.

uptime & Güvenilirlik

Güzel Çalışma Süresi Garantisi

30 günlük para iade garantisi ile iltifat edilen iyi bir% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi alacaksınız. Bulduğum kadarıyla, bu şirket sizi devam ettirmek için harika bir iş çıkarıyor. Bu, büyük ölçüde çok güzel bir veri merkezinden dışarı çıkmalarından kaynaklanmaktadır. Veri merkezine sahip olup olmadıkları veya sadece alan kiraladıkları hemen belli değil, ancak her iki şekilde de çok güzel seçenekler var.

Veri merkezinde yedek güç için iki dizel jeneratör, bir kesinti durumunda kesintisiz güç geçişi için üç UPS güç kaynağı ve daha fazlası bulunur. Uzun elektrik kesintileri sırasında bile kalabilmeleri için jeneratörler için 2700 galon yakıt bulundururlar. Ayrıca her şeyin düzgün çalıştığından emin olmak için rutin testler ve bakım yaparlar..

Veri merkezi 7/24 video gözetimi ile izlenir ve sorun olmamasını sağlamak için saha ekipleri vardır. Ağ bağlantılarının tümü, sunucularınıza ulaşırken herhangi bir sorun yaşamamanızı sağlamak için en üst sıradadır. Beklenmedik duruş sürelerini önlemek için farklı şirketlerden İnternet’e birden fazla bağlantısı var.

Özellikleri

Oldukça Normal Özellikler

Hiçbir şey gerçekten olağanüstü olmasa da, bu şirketle birçok güzel özellik elde edeceksiniz. Çoğunlukla bir hosting sağlayıcısından beklediğiniz tüm normal şeyler sağlar. Bununla birlikte, bunları sağlamada iyi bir iş çıkarırlar. Hosting paketleri çok saygın ve ihtiyacınız olan hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız.

Hostinginizle birlikte gelen güzel bir site oluşturucu seçeneğine sahipler, bu yüzden WordPress veya başka bir önceden mevcut CMS kullanmayacaksanız, kendi çözümünüzü sorunsuz bir şekilde oluşturabilirsiniz. Şirket, çoğu kullanıcının istediği şey olan cPanel’i de sunuyor. Ücretsiz kurulum ve yeni müşteriler için anında etkinleştirme ile bu gerçekten barındırma için iyi bir seçenektir. Ayrıca 30 günlük para iade garantisi var.

Destek

7/24 iyi teknik destek

Bu şirket tarafından sağlanan teknik destek çok iyi. Onlara her zaman ulaşabilmeniz için canlı sohbet veya 7/24 bir bilet sistemi aracılığıyla kullanılabilirler. Ayrıca, barındırma hakkında bilgi edinmek veya kendi desteklerini vermek isteyenler için güzel bir bilgi tabanına sahiptirler. Bu, sitenizi çalıştırırken sorunlardan kaçınmanıza yardımcı olabilir. Genel olarak, müşterilerinin sitelerinin sorunsuz çalışmasını sağlamak için harika bir iş çıkarıyorlar.

Fiyatlandırma

Harika fiyatlar

Onların paket seçeneklerine baktığınızda ilk başta aşırı fiyat olduğunu düşünebilirsiniz. Bunun nedeni, grafiği düzenleme biçimlerinden kaynaklanmaktadır. Daha yakından bakmak için bir dakikanızı ayırırsanız, aslında çok uygun olduklarını göreceksiniz. En düşük seviye paketi yılda sadece 12 $ ‘dır. En yüksek paylaşılan barındırma seçeneği olan platin seçeneği, yılda sadece 84 $ olan aylık 84 $ ‘dır. Hangisini tercih ederseniz edin, her altı ayda bir veya her yıl ödeme yapmanıza izin verir. Bununla birlikte, aydan aya ödeme seçeneği bulunmuyor gibi görünüyor, bu da birçok insanın istediği şey.

özet

Çok Güzel Hosting Seçeneği

Onlar daha yeni bir şirket olsalar da, müşterilerine gerçekten kaliteli bir hizmet sunuyorlar. Güvenilirlik çok güzel ve fiyatlar düşük. Bazı insanlar sadece birkaç yıldır açık olduklarından endişe edebilirler, ancak harika bir iş çıkardıkları ve geleceğe uzun süre burada olacakları anlaşılıyor.

Artıları:

 • Yüksek kaliteli veri merkezi
 • Düşük fiyatlar
 • İhtiyacınız Olan Tüm Özellikler

Eksileri:

 • Sitelerinin bazı bölümleri zayıf bir şekilde oluşturulmuş ve bu da kafa karıştırıcı olabilir
 • Daha yeni şirket
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map