Uzman Görüşü

1999’dan beri güzel hosting

Online.com 1999 yılından beri faaliyet göstermektedir ve onları eski ve daha iyi kurulmuş hosting şirketlerinden biri haline getirmektedir. Bugün üç veri merkezi ve çeşitli harika barındırma seçenekleri işletiyorlar. Onlar Fransa merkezli ve müşterilerin ihtiyaç duydukları hosting çözümleri almak için büyük bir üne sahiptir. Bu şirket hakkında güzel bir şey, hızla değişen teknolojilere ayak uydurmada harika bir iş çıkarmış olmalarıdır. Özellikle, günümüzde barındırmadaki bariz trend olan bulut teknolojilerine güveniyorlar..


İhtiyacınız olanı almanıza yardımcı olmak için paylaşılan barındırma, bulut barındırma, tamamen özel sunucular ve daha fazlası arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, yükseltme yapmayı, alan adlarını satın almayı ve herhangi bir gecikme olmadan çevrimiçi olarak diğer barındırma ile ilgili şeyleri yapmayı kolaylaştırır.

uptime & Güvenilirlik

Hosting Çok Kararlı görünüyor

Bu şirket ile hosting oldukça kararlı görünüyor. % 99,5 çalışma süresi kadar farklı paketler için farklı kullanılabilirlik garantileri vardır. Bu,% 99,9’luk endüstri ortalama çalışma süresi garantisinin biraz altında. Kullanıcıların deneyimleri hakkında söyledikleri göz önüne alındığında, bunun gerçek bir sorun olduğu görülmemektedir. Yine de, güven göstermek için daha yüksek seviyede bir garanti almaları iyi olurdu.

Özellikleri

Çok Güzel Özellikler

Hosting paketleri için özelliklerin farklı listelerine bakarken, sunacakları çok şey olduğunu göreceksiniz. Paylaşımlı hosting için birden fazla FTP hesabınız, çeşitli yazılım paketlerinin hızlı konuşlandırılması, sınırsız trafik, tam Apache günlük istatistikleri ve çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Her biri en çok site türünü çalıştırmak için gerekli özelliklere sahip üç çözüm barındırma düzeyi arasından seçim yapabilirsiniz.

Bulutla çalışan VPS çözümlerine geçtiğinizde, burada gerçekten çok güzel seçenekler olduğunu göreceksiniz. 2 özel x86 çekirdeği ve oldukça güzel olan 2 gig bellekle başlıyorlar. Bu hosting çözümü bu tür için çok iyi bir fiyata. Daha fazla güce ihtiyacınız varsa daha üst düzey VPS çözümlerine geçebilirsiniz.

Dedicated sunucular bu şirket için birincil satış noktası gibi görünüyor. Çok çeşitli özellikler ve diğer seçeneklerle seçim yapabileceğiniz çok sayıda farklı sunucu paketine sahiptirler. İsterseniz katı hal sürücüleri alabilirsiniz, bu da dikkate alınması gereken çok güzel bir seçenektir. Sayfaya çok fazla bilgi koyuyorlar, bu da teknolojilerdeki konfor seviyenize bağlı olarak çok hoş veya çok kafa karıştırıcı.

Destek

Kaliteli Teknik Desteğe Ulaşmak Kolay

7/24 e-posta ve telefon yoluyla teknik destek alabilirsiniz. Çok duyarlılar ve yaşadığınız her türlü konuda size yardımcı olabilirler. Gerçekten eşyalarını biliyorlar ve problemlerinizi çözebilir veya neyin yanlış olduğunu açıklamaya yardımcı olabilirler, böylece süreçte öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte, belgeleme ve bunun gibi şeyler açısından fazla bir şeyleri yoktur, böylece kendi başınıza öğrenebilirsiniz.

Fiyatlandırma

Geniş Fiyat Aralıkları

Bu şirket ile fiyatlar paketten pakete önemli ölçüde değişmektedir. Bu, elbette, aldığınız hizmet seviyesinin de önemli ölçüde artmasıdır. Aldığınız belirli özelliklere baktığınızda fiyatları oldukça makul. Bu şirketle alışveriş yaparken, aldığınız farklı sunucu özelliklerine ve ödediğiniz fiyata yakından bakmanız çok önemlidir. Dikkatli değilseniz, özel durumunuzda gerçekten ihtiyaç duymadığınız hizmetler için ödeme yapabilirsiniz. Bununla birlikte, uygun bakım ile, gerçekten harika bir barındırma deneyiminde güzel bir fiyat alabilirsiniz..

Kullanıcı dostu

Birçok Bilgi Mevcut

Sitede gezinmek çok kolay, hızlı yükleniyor ve güzel ve temiz bir görünüme sahip. Size ne alacağınız hakkında çok fazla bilgi verebilir böylece her hosting paketini kendi sayfasına koydu. Teknik özellikleri okumak isterseniz bu birçok kişi için harika bir şey olabilir. Bununla birlikte, diğerleri için, tüm deneyimi daha karmaşık hale getirebilir. Durum ne olursa olsun, herhangi bir şeye ihtiyacınız olursa size yardımcı olacak samimi müşteri hizmetleri ve teknik destek de sunarlar..

özet

Harika Bir Geçmişe Sahip Büyük Hosting

Bu yıllardır müşterilere yardımcı olan gerçekten güzel bir hosting şirketidir. Şu anda yüz binlerce siteye ev sahipliği yapıyor ve sizin için de büyük bir iş yapacak. Doğru sunucuları doğru fiyatlarla aldığınızdan emin olmak için şeylerin teknik tarafına girmeyi seviyorsanız özellikle güzeller.

Artıları:

  • Ayrıntılı Özellik Listeleri
  • Barındırma Seçenekleri
  • Bulut Odaklı Teknolojiler

Eksileri:

  • Kafa karıştırıcı olabilir
  • Sadece% 99,5 kesintisiz çalışma garantisi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me