Uzman Görüşü

Temel web siteleri için güzel hosting

Register.com öncelikle bir alan adı tescil şirketi olmakla birlikte web sitesi barındırma hizmeti de sunmaktadır. 2010 yılında web.com tarafından satın alındılar, bu da onlara ek bir istikrar sağlamak için finansal destek veriyor, ancak ortalama bir müşteri söz konusu olduğunda, başka bir şey yok. Web ikincil bir işletme olarak barındırma sağlamak diğer şirketlerde olduğu gibi, bazı şeyler eksik.


Örneğin, müşterilerine VPS veya özel barındırma hizmeti sunmazlar. Onlar da sadece sınırlı sayıda paylaşılan barındırma planları var, bu yüzden bu açıkça webhosting çözümü veya herkes değil. Olduğu söyleniyor, onların barındırma hizmetleri hala oldukça güzel ve sadece basitlik arıyorsanız, etki alanı ile kayıt aynı şirket ile ev sahipliği yapmak güzel.

uptime & Güvenilirlik

% 99,99 Çalışma Süresi Garantisi

Unix tabanlı sistemlerinden birini kullanırsanız Register.com% 99.99 kesintisiz çalışma garantisi sunar. Windows tabanlı bir sistem seçerseniz, bu% 99,9 çalışma süresine düşer. Sitenizin bir saat veya daha uzun bir süre kapalı kalması durumunda, faturanızda kredi alırsınız. Hizmet kesintisinin ilk saati size yalnızca bir saatlik kredi kazandırır, ancak bunun ötesindeki her saat size 12 saatlik kredi kazandırır..

Güzel bir veri merkezinde çalışırlar, bu nedenle birçok müşterinin uzun süreli kapalı kalma süresi yaşaması muhtemel değildir. Bu kesinlikle iyi bir şey, ama sadece yerleşik barındırma nedeniyle sundukları gerçekten şaşırtıcı değil, bu genellikle yerleşik istikrar nedeniyle çok fazla sorunla karşılaşmaz.

Özellikleri

Barındırma özellikli ücretsiz alan adı ve standart özellikler

Genel register.com, paylaşılan bir hosting şirketi için tüm standart özellikleri sunar. Bir büyük dikmek onların barındırma için kayıt olduğunuzda, sadece 10 $ ya da öylesine tasarruf gerçekten ücretsiz bir yıl alan adı kaydı olsun, ama güzel olmasıdır.

Ruby on Rails, JSP, ASP, Python ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm büyük web dillerini desteklerler, böylece bu tür şeyler için endişelenmenize gerek kalmaz. Kontrol panelleri, genellikle oldukça iyi çalışan özel inşa edilmiş bir seçenektir.

Web sitesi oluşturma, SEO hizmetleri ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi ekstra özelliğe erişebileceksiniz, ancak ek bir fiyatla geliyorlar.

Destek

Birçok yerden hızlı destek

Register.com, destek çağrılarının% 70’inin 50 saniye içinde cevaplandığını ve bu gerçekten de oldukça etkileyici olduğunu gösteriyor. 7/24 teknik destek hattı, sitenizde karşılaşabileceğiniz her türlü sorun için kullanılabilir. Ayrıca destek biletleri için e-posta kutularını izliyorlar.

Bu oldukça normal destek seçeneklerine ek olarak, size birçok kullanıcı kılavuzu, öğretici ve kendi kendine yardım seçenekleri sunar. Ayrıca, çok aktif hesapları tuttukları Facebook veya Twitter üzerinden de iletişime geçebilirsiniz, ancak bu teknikle ilgili sorunlar için ideal bir seçenek değildir. Genel olarak, teknik destek oldukça iyidir.

Fiyatlandırma

Tipik paylaşılan barındırma fiyatları

Genel olarak fiyatları aldığınız hizmetlerin ortalamasıdır. Bu paylaşılan bir hosting sadece şirket olduğundan toplam fiyat çok fazla varyasyon. Biraz hayal kırıklığı yaratan bir şey, diğer hizmetlerinden bazılarını web barındırma müşterilerine ücretsiz sunmamasıdır.

Bununla birlikte, daha iyi bir anlaşma yapmanıza yardımcı olabilecek ücretsiz bir alan adı alırsınız. Bununla birlikte, fiyatlandırma için buradaki sonuç, çok fazla bir şey almamanız, ancak ikiniz de sökülmemenizdir..

özet

Basit bir site için güzel, ancak gelişmiş özelliklere sahip değil

Farklı şirketlere alan adı barındırma ve kaydetme sorunlarından kaçınmayı umuyorsanız, bu iyi bir seçenektir. Daha gelişmiş siteler veya temel paylaşılan barındırma dışında herhangi bir şeye ihtiyaç duyanlar için, ihtiyacınız olan hizmetleri almak için üst düzey bir adanmış hosting şirketine bakmak isteyebilirsiniz.

Bu hizmeti kullanmak kolaydır ve genellikle büyük destek sağlarlar, ancak çok fazla trafik alan daha büyük web siteleri için birçok yönden sınırlı olacaktır..

Artıları:

  • Hesaplı ücretsiz alan adı
  • Çok duyarlı teknik destek
  • Köklü şirket
  • Mükemmel güvenilirlik

Eksileri:

  • Paylaşılan barındırma ile sınırlıdır
  • İlk iki paket üzerindeki sınırlı sayıda veritabanı
  • Bazı müşteriler kötü müşteri hizmetlerinden şikayet ediyor (teknik olmayan konular)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me