Uzman Görüşü

1997’den beri SEO Odaklı Hosting

SEO Hosting Stars 1997 yılından beri faaliyet göstermektedir ve her zaman tüm müşterileri için en iyi hosting çözümlerini sunma çabalarını sürdürmektedirler. Adından da anlaşılacağı gibi, müşterilerinin arama motoru sonuç sayfalarında iyi sıralanabildiklerinden emin olmak için kendi yollarından çıkarlar. Bu istikrarlı barındırma ve SEO geliştirmeye yardımcı olduğu bilinen diğer faktörler yoluyla yapılır.


IP adreslerinizi dünyanın hemen hemen her ülkesinde konumlandırma yeteneğine sahiptirler, bu da SEO sıralamasında gerçekten yardımcı olabilir. Her siteye farklı bir IP adresi sınıfı sağlamak, birçok site için sıralamaları iyileştirmek için de uzun bir yol kat edebilir. Genel olarak, bu şirket oldukça niş bir pazara hizmet ediyor, ancak harika bir iş yapıyorlar, bu yüzden uzun yıllardır bu kadar başarılı oldular.

uptime & Güvenilirlik

Sorun Göstergesi Yok

Bu şirketle çalışma süresi hakkında çok fazla bilgi olmasa da, herhangi bir sorun olacağını düşünmek için hiçbir neden yoktur. Web sitelerinizi barındırdıkları yüksek kaliteli bir veri merkezine sahip gibi görünüyorlar ve ayrıca kaliteli donanım kullanıyorlar. Çoğu sunucu, çok kararlı olan katı hal sürücüleri ile birlikte gelir. Ayrıca bir şeylerin yanlış gitmesi durumunda sık veri yedeklemeleri sunarlar, sizi hızlı bir şekilde yedekleyebilir ve çalıştırabilirler.

Özellikleri

Tam SEO & Hosting Hizmetleri

Bu şirket, Google ve diğer arama motorlarıyla web sitelerinizi iyi sıralamanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış birçok harika özelliğe sahiptir. Ana web siteniz için, ziyaretçilerinizin mutlu olması için hızlı yanıt sürelerine ve diğer önemli şeylere sahip olmanızı sağlayacak çeşitli barındırma paketleri var..

Doğrudan barındırma çözümlerine ek olarak, harika SEO web siteleri de sunuyorlar. Bu web siteleri, sıralamanızın yükselmesine yardımcı olacak ana web sitenize geri bağlantılar oluşturmak için idealdir. Tek bir SEO web sitesi barındırma, bir tema ile WordPress kurulumu, harika SEO odaklı eklentiler, 5 benzersiz içerik yayını ve daha fazlası ile gelecek. Sayfa sıralamanızı yükseltmenize yardımcı olması için bunlardan bir veya daha fazlasını satın alabilirsiniz.

Ayrıca, alan adı kayıt hizmetlerine sahiptir, böylece her şeyin tek bir uygun yerde yapıldığından emin olabilirsiniz. Web siteleriniz için IP adreslerinin nerede bulunduğunu da seçebileceksiniz, bu da maksimum verimlilik için geri bağlantıları çeşitlendirmek için yararlı olabilir..

Destek

Dost Destek Ekipleri

SEO Hosting Stars’ın teknik destek ekipleri, karşılaştığınız sorunların türü ne olursa olsun kaliteli destek sağlayabilir. Sizinle her türlü sorun üzerinde çalışabilirler ve genellikle ilk telefon görüşmesi veya bilet içinde bunları çözebilirler. Canlı desteğe ek olarak, kullanıcıların olası sorunları önlemek için ihtiyaç duydukları bilgileri almalarına yardımcı olacak bir ağ durumu sayfası, bir barındırma blogu ve daha fazla dokümantasyonu vardır..

Fiyatlandırma

Biraz Pahalı ama Aşırı Değil

Bu şirket ile fiyatlandırma endüstrideki normal fiyat noktalarının çok dışında değil ve barındırma ile birlikte büyük SEO hizmetleri almak aslında oldukça iyi bir anlaşma yapar. Onlar özel ihtiyaçlarına göre farklı paketler ve hosting türleri çeşitli var. Popüler SEO hosting paketleri aylık 106.25 $ ‘dan başlıyor ve ayda 275.00 $’ a kadar çıkıyor. Sadece hosting istiyorsanız, VPS çözümleri 5 $ ‘dan başlar ve ayda 80 $’ a kadar çıkar. Tam SEO web siteleri için standart bir seçenek için fiyat site başına 270 $.

hız

Hızlı Site Yanıt Süreleri

Bu şirketle yükleme hızları oldukça iyi olacak. SEO Hosting Stars açıkça Google ve diğer arama motorlarının yavaş tepki süresi olan bir siteyi cezalandıracağını anlıyor ve sistemlerini geliştirirken bunu akılda tuttu. Katı hal sürücüleri ve diğer kaliteli donanımlar, sitenizin her zaman sorunsuz bir şekilde ilerlemesine yardımcı olur.

özet

SEO Odaklı Siteler için İdeal

Tüm sitelerinizi bu şirketle veya sadece SEO için özel olarak yapılmış olanları barındırmak istiyorsanız, iyi bir genel deneyime sahip olmalısınız. SEO birçok insan için zor bir strateji olabilir, bu yüzden tüm zor işlerin sizin için yapıldığı bir seçeneğe sahip olmak güzel. Genel olarak, bu şirket kalite için güçlü bir üne sahiptir ve uzun zamandır müşterilerine işinde en iyi olduklarını kanıtlamaktadırlar..

Artıları:

  • 1997’den beri iş hayatında
  • Harika SEO Odaklı Özellikler
  • Dünyadaki IP Adresleri

Eksileri:

  • Paylaşılan Hosting Yok
  • Bazı Fiyatlar Biraz Yüksek
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me