Shopify Yorumları ve Uzman Görüşü

Uzman Görüşü

e-Ticaret Odaklı Hosting

Shopify, insanların ürünlerini çevrimiçi olarak satabilecekleri pazar yerleri için bilinen bahislerdir. Bu incelemenin yazımından itibaren yaklaşık dört milyon milyon kullanıcısı için 14 milyar doların üzerinde satış elde ettiler ve bu oldukça etkileyici. Shopify hizmetlerinin popülaritesindeki son yıllarda büyük artış nedeniyle bu sayı oldukça hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor.


Shopify ile bir mağaza açtığınızda, temelde çalışmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi elde edersiniz. Buna web sitesi tasarım araçları, e-ticaret platformları, ödeme işleme hizmetleri ve elbette web sitesi barındırma hizmetleri dahildir. Barındırma hizmetleri kendi e-Ticaret platformları için özel olarak hazırlanmıştır, bu da bir Shopify mağazası çalıştırmayacaksanız bunları ana bilgisayar olarak kullanamayacağınız anlamına gelir. Bununla birlikte, Shopify’da bir mağaza açıyorsanız, bunu yapmanın ideal yolu budur.

uptime & Güvenilirlik

Son Derece Kararlı Site

Shopify, müşterilerinin siteleri çalışmıyorsa başarılı olamayacaklarını açıkça bilir. Onlar son derece güvenilir barındırma emin olmak için ağır yatırım yaptık. Aslında, çok güzel bir% 99,99 çalışma süresi garantisi sunuyorlar. Ayrıca tüm sunucularını ve ağ bağlantılarını 7/24/365 canlı teknisyenlerle izliyorlar.

Özellikleri

Çevrimiçi Mağazanız için Özellikler

Bu gerçekten web sundukları özellikleri barındırma odaklanmak değil normal bir web hosting şirketi değildir. Bunun nedeni, onları kullanan çoğu kişinin son derece teknoloji meraklısı olmayacak, ancak ürünlerini çevrimiçi almak isteyen işletme sahipleri olacaktır. Olduğu söyleniyor, oldukça iyi web barındırma seçenekleri var. Sınırsız bant genişliğine sahipler, böylece mağazanıza kaç kişi gelirse gelsin ekstra ücret alınmayacak.

Ayrıca, güvenlik ve günlük veri yedeklemeleri için SSL Sertifikaları sunar, böylece sitenizin güvenli olduğundan emin olabilirsiniz. Bu şirket hakkında en etkileyici şeylerden biri, barındırma hizmeti anında yükseltmeleri olmasıdır. Bu, mağazanız hızlı bir şekilde büyürse veya çok fazla trafik alırsa, otomatik olarak çalışmama süresini veya yavaşlığı önlemek için gerekli sistem kaynaklarını atar. Bu, sizin ve ziyaretçilerinizin siteden her zaman mutlu olmasını sağlamaya yardımcı olan harika bir hizmettir.

Barındırma özel özelliklerine ek olarak, pazarlama ve SEO yardımı, analitik bilgileri, mobil site yönetimi, alışveriş sepeti özellikleri, mağazanız için temalar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere onlarca diğer büyük faydalar vardır..

Destek

Çok Duyarlı Teknik Destek

7/24 site içerisinde olmanıza ek olarak, sunucularınızı ve ağ bağlantılarınızı izlemenin yanı sıra, gerektiğinde mükemmel teknik destek sunar. Müşterilere yaşadıkları her türlü konuda yardımcı oldukları iyi bilinir. Mağazanızı sorunsuz bir şekilde kurup çalıştırmanıza yardımcı olmak için sitelerinde biraz kendi kendine yardım malzemesi de bulunmaktadır. .

Fiyatlandırma

Fiyatlar Mağaza Seviyeleri içindir

Bu şirketin fiyatları web barındırma özelliklerine değil, mağaza özelliklerine dayanmaktadır. Küçük ve yavaş bir mağaza işletiyorsanız, ayda sadece 9 dolara mal olacak. Çok büyük mağazalar çalıştıran ve çok fazla ekstra özellik isteyenler için (mağazanızı çevrimdışı çalıştırma yeteneği dahil) 179 dolara kadar çıkabilir. İhtiyacınız olan tüm hosting özelliklerini farklı mağaza seviyelerinde alacaksınız, bu da güzel.

Bu şirket ayrıca, yapılan her işlem için küçük bir ücret talep ederek para kazanır. Ücret, çevrimdışı işlemlerin% 2,7’si veya çevrimiçi işlemlerin% 2,9’u ve her çevrimiçi işlem için 0,30 ABD dolarıdır. Bunlar, bu tür hizmetler için diğer e-Ticaret sitelerinin ücretlendirmesiyle uyumludur.

Kullanıcı dostu

Çok Dostu Müşteri Hizmetleri

Shopify son derece güzel ve yardımsever müşteri hizmetleri temsilcilerine sahiptir. Teknik olsun ya da olmasın, web sitenizle ilgili konularda size yardımcı olabilirler. Çoğu insan şeylerin barındırma tarafı ile herhangi bir sorun olmaz, ancak yaparsanız da iyi barındırma teknik desteği var.

Sitenin kendisi, tüm deneyim seviyelerinden insanlar için çok kullanıcı dostudur. Shopify, hizmetlerini kullanan birçok kişinin çok fazla teknoloji meraklısı olmayacağını anlıyor gibi görünüyor, böylece sundukları hizmetleri sınırlamadan işleri olabildiğince kolay hale getirdiler..

özet

E-Ticaret Siteleri için Olağanüstü Seçenek

Bir e-ticaret sitesi çalıştırıyorsanız, buradaki en iyi seçeneklerden biridir. Onlar gerçekten müşteri ilk koymak ve baştan sona harika bir deneyim olacak emin olun. Shopify hizmetlerinin her alanında kalite konusunda çok iyi bir üne sahiptir..

Artıları:

 • % 99,99 Çalışma Süresi Garantisi
 • Gerektiğinde Otomatik Sunucu Yükseltmeleri
 • Daha Yüksek Hosting İhtiyaçları İçin Ekstra Ücret Yok

Eksileri:

 • Sadece Shopify Mağaza Kullanıcıları için
 • Hosting Hizmetlerine İlişkin Sınırlı Ayrıntılar
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map