Uzman Görüşü

1989’dan beri İsrail’de Hosting Şirketi

Üçlü C müşterilerine de diğer hizmetler çeşitli sağlayan çok iyi kurulmuş bir hosting şirketidir. Şirket, İnternet gerçekten önemli bir dereceye çıkmadan önce 1989’da kuruldu. Hosting hizmetlerine ek olarak bulut bilgi işlem seçenekleri, hizmet olarak yazılım, hizmet olarak BT, posta hizmetleri, sanal makine seçenekleri, BT danışmanlığı, alan adı kaydı, IP hizmetleri ve çok daha fazlasını sunarlar..


Şirket, VMWare, IBM, Oracle, SAP, Microsoft ve diğerleri dahil olmak üzere en iyi sağlayıcıların donanım ve yazılımlarını kullanıyor. Hep birlikte bu tüm müşterilerine en kaliteli hosting çözümleri sunabilmelerine yardımcı olur. Triple C İsrail dışından gelir ve siteleri ana dildir, bu yüzden kesinlikle seçmeden önce bilmek isteyeceğiniz bir şeydir. Tabii ki, sitelerini oldukça kolay bir şekilde çevirebilirsiniz, ancak herkes için uğraşmaya değmeyebilir.

uptime & Güvenilirlik

Barındırma Güçlü & Kararlı

Bu şirket ile barındırma, hangi paketi kullanırsanız kullanın oldukça kararlı olacak. Paylaşılan hizmetler, her şeyin her zaman sağlam ve istikrarlı olmasını sağlamak için iyi sunucular ve teknolojiler kullanır. Bu barındırma sağlayıcısını kullanan diğer kişileri ararken, kesinti veya diğer benzer sorunlardan şikayet eden kimse bulamadım.

VPS ve özel sunucular da yüksek kaliteli donanıma sahiptir ve her şeyin gerektiği gibi çalışmasını sağlamak için VMWare’den yararlanırlar. Hangi hosting türünü seçerseniz seçin, siteleriniz için yukarı ve kararlı olacak.

Özellikleri

Paylaşılan Evsahipliği & Dedicated Sunucular

Bu şirket ile hosting seçenekleri baktığınızda onlar paylaşılan barındırma ve özel sunucular sağlamaya odaklandığını göreceksiniz. Paylaşılan hosting bakarken arzularınıza göre iki kategori arasından seçim yapabileceksiniz. Her biri Windows veya Linux’tan seçim yapmanıza izin verir. Giriş seviyesi seçeneklerinde sadece 500 meg disk alanı ve 100 g bant genişliği ile sınırlısınız. Bu çoğu durumda yeterli olsa da, bugün diğer çoğu sağlayıcıdan çok daha düşüktür.

Özel sunucular için bölümü tıkladığınızda, bu bölümlerde aslında sanal özel sunucuları içerdiklerini göreceksiniz. Teknik olarak VPS’ler ayrılmış sunucular olmasa da, bu inceleme için bunları bir araya getirip gruplandırmamam daha kolay olacaktır. Bu sunucular, hizmetlerin sanallaştırılması için VMWare kullanır. VMWare orada en iyi bilinen seçenektir ve gerçekten iyi bir standart belirlemiştir. Ayrıca gereksinimlerinize göre Windows veya Linux arasından seçim yapmanıza izin verir.

Genel olarak onlar kesinlikle piyasada en geniş bugün olsa seçim için güzel bir dizi özellikleri var gibi görünüyor. Paylaşılan barındırma seçenekleri yeterince iyi organize edilmiştir, ancak özel veya VPS seçeneklerine girdiğinizde, bu tür şeylerle çalışmaya alışkın değilseniz kafa karıştırıcı olabilir.

Destek

Kolay Erişim Teknik Desteği

Bu şirketle herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda, sorunları oldukça hızlı bir şekilde çözebileceklerini göreceksiniz. Çok duyarlı ve birlikte çalışmak kolaydır. Sitenin kendi kendine yardım belgeleri veya bunun gibi bir şeyle çok fazla varlığı yoktur, bu nedenle başka yerlerde araştırma yapmak isteyebilirsiniz.

Fiyatlandırma

Biraz Fazla Fiyat

Fiyatlar İsrail Şekeli’nde listelenmiştir. Onları dolara çevirdiğinizde, farklı paketlerin diğer hosting şirketleriyle ne alacağınıza kıyasla biraz daha fazla fiyatlandırıldığını göreceksiniz. Örneğin, yalnızca çok temel bir paket alırken, paylaşılan bir barındırma seçeneği aylık 7,69 TL’dir. İsrail’de bir hosting şirketi bulmak için kararlı değilseniz, muhtemelen elde ettiğiniz özellikler için daha iyi bir fiyat seçeneği bulabilirsiniz.

Kullanıcı dostu

Biraz Kafa karıştırıcı Düzen

Sitelerine göz attığınızda biraz kafa karıştırıcı olabileceğini göreceksiniz. Düzen, özellikle özel sunucular için bölüme baktığınızda her zaman anlamlı değildir. Bu şirket ile hosting için kaydolursanız, her şeyin kullanımı kolay olduğunu göreceksiniz. En popüler olmasa da iyi bir seçenek olan Plesk kontrol panelini kullanıyorlar. Ayrıca ihtiyacınız olan her şeyde size yardımcı olacak iyi teknik desteğe sahiptirler..

özet

Bazı Endişelerle İyi Barındırma

Bu hosting şirketi kaliteli donanım ve aralarından seçim yapabileceğiniz güzel özelliklere sahiptir. Barındırma şirketleriyle çalışmaya alışkın değilseniz, ancak genel olarak kötü olmadıklarında işler çok kafa karıştırıcı olabilir. İsrail’de bir barındırma sağlayıcısı istiyorsanız, bu dikkate almak için kötü bir seçenek değildir:

Artıları:

  • Kaliteli Donanım
  • İyi Destek
  • Kararlı Çevre

Eksileri:

  • Karmaşık Site Düzeni
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me