Uzman Görüşü

Etkileyici Barındırma Kalitesi

Veeble müşterilerine çeşitli seçenekler sunan bir hosting firmasıdır. Şirket Hindistan’da bulunuyor, ancak şu anda dünya çapında 130’dan fazla müşteriden müşterileri var. Onlar 2009 yılından bu yana, bu oldukça iyi kurulmuş bir hosting şirketi yaparlar ve şimdiye kadar 5000’den fazla müşteri olması gerçeği oldukça etkileyici. Sitenizin ABD, Almanya, İngiltere veya Hollanda’daki veri merkezlerinde barındırılmasını sağlayabilirsiniz.


İster küçük bir kişisel blog, ister büyük bir kurumsal site olsun, müşterilerinin her birine kaliteli barındırma ve teknoloji hizmetleri sunmaya odaklanmıştır. Şirket şu ana kadar oldukça olumlu bir ün kazanmıştır ve onlar hakkında daha fazla bilgi yayınlanmış olsaydı iyi olurdu, ancak bu şirket hakkında konuşan herkesin söyleyecek olumlu bir şeyi var gibi görünüyor.

uptime & Güvenilirlik

Mükemmel Güvenilirlik için Kalite Sistemleri

Veeble, sunucularıyla% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunuyor. Söyleyebildiğim kadarıyla, çok az insan sunucularıyla ilgili sorunlara girmiş görünüyor, ancak yine de garantiye sahip olmak güzel. 7/24 teknik destekleri iyidir ve web sitenizi çalıştırırken herhangi bir sorun yaşamamanız için sistemlerini yakından izlerler. Kullanılan donanım aynı zamanda istikrarlı olduğu bilinen marka ekipman adıdır.

Özellikleri

Özelleştirilebilir Özellikler

Tüm farklı hosting planlarına bakarak bu şirketin sunabileceği çok şey olduğunu görmek kolaydır. Paylaşılan bir barındırma seçeneğini veya bir VPS’yi seçtiğinizde, planı tam ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Örneğin, fazla disk alanı kaplamayan ancak RAM yoğunluğu olan bir siteyi çalıştırmayı planlıyorsanız, disk alanınızı düşük bırakarak kullanılabilir RAM’inizi yükseltebilirsiniz. Bu, barındırma sunmak için harika bir yoldur ve müşterilerin ihtiyaç duyduklarında tam olarak ihtiyaç duydukları şeyi almalarını sağlar.

Özelleştirilebilir iyi hostinge ek olarak, alan adı kaydı, SSL sertifikaları ve diğer ilgili hizmetleri de sunarlar. Bu, barındırma ile ilgili tüm hizmetlerinizi tek bir yerden alabilmenizi sağlar..

Destek

7/24 Teknik Destek

Teknik destek ekibinde 7/24/365 personel bulunur, böylece ihtiyacınız olan yardımı hemen alabilirsiniz. Müşteri destek ekibi Pazartesi – Cuma günleri yalnızca 04: 00-12: 00 GMT arasındadır, bu nedenle satışla ilgili bir konuyla ilgili sorularınız veya endişeleriniz varsa beklemeniz gerekir. Genel olarak müşterilerine oldukça iyi hizmet veriyorlar ve bilgi tabanları çok yararlı bilgiler içeriyor.

Fiyatlandırma

Çok Makul Fiyatlandırma

Bu şirket ile fiyat noktaları oldukça rekabetçi. Giriş seviyesi barındırma için yılda yaklaşık 22,50 $ ‘dan başlıyorlar, ancak bu çıplak kemik sistemi için. Yine de çoğu temel blog için yeterli olacaktır. Yukarı hareket ettikçe, fiyatlandırma, herhangi bir kaliteli barındırma sağlayıcısından ne beklediğinize uygun olarak kalır. Barındırma planlarını ayarlamak yerine, her bir barındırma türünün (paylaşılan ve VPS) CPU, bant genişliği, RAM, disk alanı ve diğer seçenekler için kaydırma çubukları vardır. Kullandığınız özellikleri artırdıkça, fiyat buna göre artacaktır. Bu, insanların tam olarak ihtiyaç duydukları hizmetleri özelleştirmelerine izin vermenin harika bir yoludur. Bununla birlikte, adanmış sunucular için, her biri çok rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılabilecek, aralarından seçim yapabileceğiniz planlar belirlemişlerdir..

hız

Hızla İlgili Önemli Şikayetler Yok

Bu şirketin hızı hakkında çok fazla bilgi olmasa da, endişelenmeniz için gerçekten hiçbir neden yok. Müşterileri hız konusunda bir sorunla karşılaşırlarsa, bu konuda mesaj gönderirdi. Sahip oldukları barındırma planlarına bakıldığında, yüksek kaliteli donanım kullandıkları ve işleri her zaman sorunsuz ve çalışır durumda tutmak için ellerinden gelen her şeyi yaptıkları açıktır.

özet

İyi Genel Hosting

Genel olarak bu ile barındırmak oldukça iyi bir şirkettir. Bu şirket Hindistan’da yerleşik olsa da, dünyanın birçok yerinde veri merkezlerine sahipler, böylece ihtiyaçlarınızı kesinlikle karşılayabilirler. Şirket, büyük ölçüde referanslar ve iyi pazarlama nedeniyle sadık müşteriler getirmeye yardımcı olan istikrarlı bir büyüme gösterdi.

Artıları:

  • Barındırma Seçenekleri
  • Planlarınızı Özelleştirin
  • % 99,9 Kesintisiz Çalışma Garantisi

Eksileri:

  • Satış Ekibinin Sınırlı Saati Var
  • Sınırlı Bilgi Mevcuttur
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me