Uzman Görüşü

Müşteri Odaklı Global Hosting

WebHostFace, ikisi ABD’de, biri Avrupa’da ve biri Asya’da olmak üzere dört veri merkezinden çalışır. Bu, sunucunuzu hedeflemeye çalıştığınız müşterilere en yakın şekilde yerleştirmelerini sağlar. Bu, siz ve ziyaretçileriniz için daha iyi, daha hızlı ve daha istikrarlı bir hizmet sunmanıza yardımcı olabilir. Şirket, neredeyse diğer birçok şirket kadar uzun süredir bulunmamakla birlikte, kullanıcılarına son teknoloji barındırma çözümleri sunmak için iyi bir iş çıkarıyorlar.


Onlar, ne tür bir site çalıştırmak istediğiniz olursa olsun, paylaşılan, VPS ve adanmış barındırma sunuyoruz, şansı size ihtiyacınız olan hizmetleri sunmak mümkün olacak mükemmel. Buna ek olarak, ne arıyor olursanız olun ihtiyacınız olanı elde etmenize yardımcı olacak modern görünümlü ama yine de çok kolay bir web sitesi yaptık. Barındırma söz konusu olduğunda, bu dikkate alınması gereken harika bir şirkettir ve sağladıkları hizmetlerden muhtemelen memnun kalacaksınız.

uptime & Güvenilirlik

Çok Kararlı Barındırma Çözümü

Bu şirket ile hosting çok kararlı. Yalnızca yedekli güç kaynakları ve Internet’e ağ bağlantıları olan ileri teknoloji veri merkezlerinde çalışırlar. Ayrıca, herhangi bir beklenmedik arıza süresine sahip olmayacağınızdan emin olmak için marka sunucuları ve diğer donanımları kullanırlar. Sitelerinde bir kesintisiz çalışma garantisi görmemiş olmama rağmen, çok iyi bir sisteme sahip görünüyorlar ve kesinti veya kesintilerden şikayet eden kimse bulamıyorum.

Özellikleri

Cömert Özellikler

Hosting özellikleri listesini bakarak paranın karşılığını bir sürü alacak görmek kolaydır. En düşük seviye seçeneği 15 g disk alanı, sınırsız bant genişliği, ücretsiz alan adı, Şifreli SSL’ler, günlük yedekleme, katı hal sürücüleri ve CDN ile birlikte gelir. Buradan çıktığınızda, tüm bu harika özellikleri ve bir satıcı hesabı, site kilidi güvenliği, özel SSL ve daha fazlası gibi seçenekleri almaya devam edeceksiniz..

Daha fazla kontrole sahip bir şeye ihtiyacınız varsa, sundukları VPS çözümlerine geçebilirsiniz. Bu seçenekler, ziyaretçilerinizin akarken sitenizin ihtiyaç duyduğu güce sahip olmasını sağlamak için özel disk alanı, RAM ve CPU çekirdeği ile birlikte gelir. Bu mükemmel bir seçenektir ve orta ölçekli web siteleri için kullanılabilir. Bir VPS çözümü veya üstü kullandığınızda ücretsiz özel bir IP adresi alırsınız.

Onların adanmış sunucular, elde ettiğiniz barındırma üzerinde tam kontrole sahip olmak istediğinizde mükemmel bir seçimdir. Yüksek kaliteli Intel CPU’lar, 16-64 gig RAM, 2-6 CPU ve daha fazlasını içeren dört seçeneğe sahiptir. Bunlar, sitenizin her zaman sorunsuz çalışmasını sağlayacak oldukça modern sunuculardır.

Destek

Mükemmel Hosting Desteği

Teknik destek ekipleri, karşılaştığınız sorunlarda size yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdedir. Biletlere ve diğer sorunlara karşı duyarlıdırlar; gecikmeden düzeltmek için oradalar. Ayrıca, kaliteli bir bilgi tabanına ve istediğiniz zaman ücretsiz olarak kullanabileceğiniz diğer belgelere sahip olmalarının tadını çıkaracaksınız..

Fiyatlandırma

İyi Fiyatlandırma Seçenekleri

Bu net en düşük maliyetli hosting çözümü olmasa da, overpriced olarak kabul edilir. Paylaşılan hosting ayda 3.45 $ ile 9.95 $ arasında çalışıyor. Hosting ile mükemmel özellikler elde ettiğiniz göz önüne alındığında, bu üç fiyat noktasının her birinde gerçekten iyi bir anlaşma. VPS’ye geçtiğinizde, aylık 9.95 $ ‘dan 79.95 $’ a kadar değişen dört seçeneğe sahipler. En yüksek son seçenek, elde ettiğinize göre olması gerekenden biraz daha pahalı görünüyor. Son olarak, adanmış sunucular seçtiğiniz seçeneğe bağlı olarak aylık 116.10 ila 323.10 $ arasında bir ücret ödeyecek.

Kullanıcı dostu

Herşey Kullanıcı Dostu

Kendi sitelerinde gezinirken, her şeyin güzel konumlandırıldığından ve anlaşılması kolay olduğundan emin olmak için gerçekten çok çalıştıklarını göreceksiniz. Sunucu teknik özellikleri, teknik olmayan kişilerin bile kavrayabileceği ve ürün siparişi vermenin bir esinti olduğu şekilde listelenmiştir. Müşteri olduktan sonra, kullanıcı olarak tüm deneyiminizin son derece basit ve sorunsuz olmasını sağlamak için ihtiyacınız olan her şeye erişebilirsiniz..

özet

Genel olarak Mükemmel Hosting

Bu gerçekten dikkate harika bir hosting sağlayıcısıdır. Onlar hemen hemen herkese başlamak veya zaten köklü bir web sitesi çalıştırmak için gereken hosting türü sağlayabilir. Dünya çapında sunucuları var ve tam olarak ihtiyacınız olanı aldığınızdan emin olmak için çok çeşitli farklı hosting paketleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Artıları:

  • Barındırma Seçenekleri
  • Tüm Boyutlu Siteler İçin İyi

Eksileri:

  • Bazı Fiyat Noktaları Çok Yüksek
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me