WebHostingPad İncelemeleri ve Uzman Görüşü

genel bakış

WebHostingPad: Küçük – Orta Boy Web Siteleri için Heyecan Verici Özellikler

WebHostingPad, dünya çapında 300.000’den fazla alana ev sahipliği yapıyor. Web depolama, bant genişliği, etki alanları, MySQL veritabanı tutarları ve e-posta hesapları: Müşterilerine% 99,9 kesintisiz çalışma süresi, sağlam donanım, çok sayıda heyecan verici araç ve sınırsız seçenek sunar. Fiyatlandırma politikası ayda 1,99 ABD doları kadar düşük olabilir.


Neden WebHostingPad’i Seçmelisiniz??

 • Önemli sınırsız özellikler
 • Yoğun güvenlik
 • Düşük fiyatlar
 • Kararlı 7/24 Destek

WebHostingPad’in sizin için uygun olup olmadığını bilmek ister misiniz??

Hadi kontrol edelim.

uptime & Güvenilirlik

Şüpheli Çalışma Süresi, İyi Güvenlik

Diğer birçok şirket gibi WebHostingPad, projenizin sunucu çalışma süresinin% 99,9’unu iyi çalışacağına söz veriyor. Kendi web sitelerinin analizi% 99,98 çevrimiçi olduklarını göstermektedir. Bu oldukça iyi bir sonuç. Bununla birlikte, herhangi bir kullanıcı forumuna hızlı bir bakış, kullanıcı incelemelerinin% 40’ının normal kesinti süresinden şikayet ettiğini ve birçok kullanıcının beklenmedik askıya almalardan şikayet ettiğini gösterir. Uzun çevrimdışı sürelerde tazminat sözü vermelerine rağmen, hak talebini doğrulamanın bir yolu yoktur.

Site güvenliği, Chicago’da bulunan ekstra güvenli veri merkezlerinin, güvenli donanımın, 7/24 sunucu izlemenin ve düzenli yedeklemelerin kullanılmasıyla sağlanır. Genel olarak, WebHostingPad güvenilir görünüyor.

Özellikleri

Harika Özelliklerle Doldurulmuş Planlar

Belirtildiği gibi, WebHostingPad, bant genişliği, disk alanı, MySQL veritabanları, e-posta hesapları, barındırılan alanlar dahil olmak üzere güzel bir sınırsız özelliğe sahiptir. Tüm bunlar sınırsız olarak mevcuttur; ancak, ince baskı, ihtiyaç duyuldukça daha fazla bant genişliği talep etmek için şirkete telefon etmeniz gerektiğini gösterir. Herhangi bir barındırma planı satın alırken ince baskıyı çok dikkatli bir şekilde gözden geçirmek her zaman iyi bir kuraldır..

Ayrıca ücretsiz bir alan adı, bir web sitesi oluşturucu ve pazarlama için yaklaşık 200 $ alacaksınız. Paket gerçekten çekici görünüyor, özellikle bir bütçeye bağlı kalmanız gerekiyorsa.

WebHostingPad’in güçlü komut dosyası desteğine, mükemmel güvenlik tarayıcılarına ve ücretsiz özelleştirilmiş hata sayfalarına sahip olduğunu da belirtmek gerekir. Bununla birlikte, e-Ticaret widget’ları, SSL sertifikası, gelişmiş spam filtreleri veya gelişmiş web istatistikleri gibi birçok önemli aracın yalnızca daha pahalı Power Plan Plus tekliflerinde mevcut olduğunu ve bunun neredeyse iki katına mal olduğunu unutmayın..

özellik
Açıklama
Disk alanıHer WebHostingPad planıyla sınırsız sabit disk depolama alanına sahip olursunuz.
Bant genişliğiİhtiyaç duyuldukça daha fazla bant genişliği aramalı ve istemelisiniz.
Web Sitesi OluşturucuKendi ücretsiz web sitesi oluşturucu her plana dahildir.
E-posta hesaplarıE-postalar ve ilgili birçok hizmet için sınır yoktur. Webmail istemcisi de dahil.
Alışveriş kartıDaha pahalı pakette yalnızca OS Commerce Alışveriş Sepeti mevcut.
İstatistikleriHerkes için günlük dosyaları ve web sitesi istatistikleri. Power Plan Plus istemcileri için gelişmiş istatistikler mevcuttur.
MySQL veritabanlarıMySQL veritabanları için sınır yoktur – ihtiyacınız olduğu kadar barındırın.
FTP HesabıCPanel üzerinden yönetilebilir. Limitler hakkında herhangi bir bilgi bulamadım.
Birden Çok Alan AdıEvet, yine sınır yok! Aynı anda birkaç web sitesine ev sahipliği yapmak istiyorsanız, bu özellikle harika.

Destek

Hızlı Yanıtlar

WebHostingPad’in destek merkezi ihtiyacınız olabilecek her şeyi sunuyor gibi görünüyor: 7/24 canlı sohbet, e-posta desteği ve telefon hatları. Kendi kendine çalışma için birçok materyal de mevcuttur. Ancak, bazıları için daha uygun olabilecek hiçbir eğitim videosu yoktur.

Buna ek olarak, birçok kullanıcı, müşteri desteğinin oldukça hızlı bir yanıt süresine sahip olmasına rağmen, gerçek desteğin kalitesinin eşitlikten faktöre değiştiğinden şikayet eder..

 • 7/24 canlı sohbet
 • Ücretsiz telefon numarası
 • 7/24 e-posta desteği
 • İyi bilgi tabanı
 • Kötü Haberler sayfası
 • Blog veya forum yok
 • Video eğitimi yok
 • Kötü destek kalitesi

Fiyatlandırma

2 Yıllık Alımlarda Güzel İndirimler

WebHostingPad’in fiyatlandırma politikası iyi. 3,99 $ ılımlı fiyat için iyi bir dizi özellik elde edebilirsiniz. Ancak, biraz para biriktirmek için gerçekten iyi bir yol var: 2, 3, 4 veya 5 yıllık bir satın alma işlemi yaparsanız, indirimleriniz% 50’ye ulaşabilir.

Kayıt işlemi sırasında bazı ek teklifler göreceksiniz, bu yüzden yakından baktığınızdan ve ekstra maliyetlerden kaçının. Ancak, sundukları ekstralar ihtiyacınız varsa oldukça güzel. Alan adı gizliliğini ve daha hızlı sabit diskleri ayda sadece 2 $ karşılığında alabilirsiniz, bu nedenle bu hizmetleri etkinleştirmek isterseniz tereddüt etmeyin. WebHostingPad tarafından sunulan 30 günlük para iade garantisini unutmayın.

Kullanıcı dostu

Yetkin Veri Merkezi

Bu web barındırma paketleri verimli web hosting yönetimi için en popüler kontrol panellerinden biri olan cPanel içerir. İhtiyaçlarınız için iyi bir web sitesi oluşturmanıza ve sürdürmenize yardımcı olacak önemli araçlar içerir.

Gerçek WebHostingPad web sitesi de oldukça uygundur: kayıt işlemi kolaydır ve ihtiyacınız olan tüm işlevler her zaman elinizin altındadır. Ancak, web sitenizin kullanım kolaylığını artıracak birçok önemli özellik yalnızca daha pahalı paketlerle kullanılabilir.

özet

WebHostingPad, küçük ve orta ölçekli web projeleri için bir çözümdür. Çok yıllı satın alımlar için size harika özellikler ve harika indirimler sunar. Ancak, yalnızca Paylaşılan ve VPS planlarına sahip olduklarını unutmayın, bu nedenle uzun vadeli sipariş verirseniz, bu paketler birkaç yıl içinde projeniz için fazlasıyla yeterli olabilir..

Artıları

  • Sonsuz bant genişliği, depolama vb..
  • Etkileyici destek ve güvenlik
  • Cazip fiyatlar
  • 200 $ Pazarlama bonusları
  • Ücretsiz alan adı dahil

Eksileri

   • Kendi kendine çalışma materyalleri daha iyi olabilir
   • Kayıt işlemi sırasında olası ekstra ücretler
   • Yalnızca Paylaşılan ve VPS paketleri
   • Site bakımı çalışma süresini azaltır
   • Beklenmedik askıya alma işlemleri
   • Kötü destek kalitesi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map