WestHost Yorumları ve Uzman Görüşleri

genel bakış

WestHost Cloud Hosting: İyi & Daha iyi

WestHost, genel bulutlara mükemmel özellikler sunan bir şirkettir. Onlar sizin için hazırlanmış her şey var ve sunucuları için iyi fiyatlar sunuyoruz. Sundukları planlar yalnızca küçük e-Ticaret projelerine veya ekstra yüksek performans gerektirmeyen web sitelerine hizmet edebilir.


WestHost ücretsiz bir alan adı, özel bir IP adresi ve cPanel sağlar. Yüklemeye hazır birçok çözümü var, bu yüzden bir web sitesi ağına ev sahipliği yapmayı planlıyorsanız, WestHost ile yönetim daha kolay olacaktır. Zayıf noktalar arasında müşteri desteği, aylık faturalandırmanın bulunmaması ve zaten bir pazar standardı haline gelen mobil yönetim araçlarının bulunmaması sayılabilir..

Neden DigitalOcean Cloud Hosting’i Seçmelisiniz??

 • Harika özellikler seti
 • 1000Mb trafik hızı
 • Yüklemeye hazır uygulamalar ve araçlar
 • Ücretsiz cPanel, alan adı ve SSL sertifikası
 • RAID-10 ve Katman-3

WestHost Cloud Hosting’in sizin için uygun olup olmadığını bilmek ister misiniz??

Hadi kontrol edelim…

uptime & Güvenilirlik

Sabit Çalışma Süresi & İyi Güvenlik

Bu bulut ana makinesinin SLA’ları% 99,99 kesintisiz çalışma garantisi içerir. Kulağa umut verici geliyor. Ayrıca, çalışma süresi analiz araçları, son 8 yılda bu şirketin web sayfasının% 99.99 oranında çevrimiçi olduğunu söylüyor. Başka bir artı — West Host, kesinti süresini aştığınız her saniye için size geri ödeme yapar.

Güvenlik gelince, iyi bir bulut sunucusunun sahip olması gereken her şeye sahiptir ve hatta ücretsiz anlık görüntü yedekleri sağlar. RAID-10 yedekliliği, SAS II ve Tier-3 ağı, sunucularınızın çok yüksek düzeyde performans göstermesini sağlayacak üç seçenek daha sunar. Ayrıca veri merkezlerinin fiziksel güvenliğini vurgular ve dumandan korunmaya, afetlere karşı güvenli yerlere ve yedek güç kaynaklarına dikkat çeker.

Özellikleri

Gerçekten Etkileyici Şeyler

Yukarıda belirtilen RAID-10 ve Tier-3 ile birlikte, WestHost’un rakiplerinin çoğu tarafından sunulmayan birçok başka aracı vardır. Onların cPanel bulut daha iyi kontrol etmek için birçok istatistik var: analog günlük dosyası analizi, alt alan istatistikleri, ziyaretçi izleme, AWStatlar – ve e-postalar, MySQL veritabanları, FTP hesapları, vb gibi sınırsız özellikleri unutma.

Geliştiriciler ayrıca WH tarafından sağlanan her sunucunun PHP5, Python, Perl-CGI, PHP Nuke, ücretsiz DNS yönetimi ve phpMyAdmin gibi araçlara sahip olduğunu bilmekten mutluluk duyacaktır. Ayrıca, WH size ücretsiz bir SSL sertifikası, anlık görüntü yedekleri, alan adı ve trafik için en az 500 GB veriyor.

özellik
Açıklama
Disk alanıFarklı planlar depolama için 20-90GB’a sahiptir. Pek değil, ancak sabit disklerinde RAID-10 ve SAS 70 Tip II var.
İşlemciProjenizin ihtiyaçlarına uygun 1.2GHz-5.4GHz performans elde edin.
Bant genişliği1000Mbit’te 500GB-2.250GB bant genişliği sunuyorlar
Veri deposuWestHost, bulut sunucularınıza 1128MB, 1880MB veya 3384MB RAM yüklemenizi sağlar.
Kontrol PaneliYüklemeye hazır birçok yazılım ve şaşırtıcı web istatistikleriyle ücretsiz cPanel.
İşletim sistemiBu konu hakkında fazla bilgi vermiyorlar, ancak sadece Linux seçenekleri (CentOS dahil) mevcut gibi görünüyor.

Destek

Destek Kalitesi Değişir

WestHost tarafından sağlanan destek özellikleri tüm piyasa standartlarına uygundur: ABD müşterileri için ücretsiz bir numara, e-posta desteği ve canlı sohbet – hepsi 7/24. Müşteri hizmetleri personelini dış kaynak kullanmadıklarını söylüyorlar. Müşterilerin Web’deki yorumları, özellikle yanıtınız karmaşıksa, bilet yanıtı, e-posta sorguları ve canlı sohbetin yanıt vermesi için uzun zaman alıyor.

WestHost’un da bir bilgi tabanı vardır, ancak temel olarak temel sorulara odaklanmıştır, bu nedenle ince bulut ayarlamaları ile ilgili pek çok cevap bulamayabilirsiniz. Ayrıca çok sayıda WestHost kullanıcısıyla farklı vakaları tartışabileceğiniz ve şirketin haberleri hakkında güncel kalabileceğiniz bir forum ve şirket blogu var..

 • 7/24 destek
 • Ücretsiz ABD telefon numarası
 • Forum, blog ve bilgi bankası
 • ABD merkezli destek
 • Uzun bilet reaksiyonu
 • Bilgi tabanlarındaki temel bilgiler

Geri ödeme & İptal politikası

 • 30-gün para iade garantisi
 • Herhangi bir nedenle ilk kurulum ücreti dahil tam para iadesi.
 • tüm paylaşılan barındırma hesapları için geçerlidir
 • Bulut barındırma, Alan Adı Kaydı, Bayi hesapları, Adanmış sunucular, SSL sertifikaları veya Özel Hizmetler için geçerli değildir.

[/uyarı]

Bu konağın eksiksiz ve güncellenmiş politikasına bakın: http://www.westhost.com/policies/terms-conditions.html

Fiyatlandırma

Adil Fiyatlandırma, Sadece Aylık

WestHost fiyatlandırma politikası, özellikle özelliklerini dikkate alırsanız, yeterli bir ücret karşılığında aldıkları ücretlere sahiptir. Öte yandan, yalnızca ay bazlı faturalandırma sunarlar, bu da bazı önemli bulut işlemleri için “hızlı raflar” dağıtamayacağınız anlamına gelir. Bir başka güzel nokta ise bulut sahipleri arasında yaygın olmayan 60 günlük para iade garantisidir. Ağ ve donanım kapalı kalma süreleri de garanti kapsamındadır.

Bu bulut ana bilgisayarı trafiği aştığı için ücret almıyor. Bunun hem avantajları hem de dezavantajları vardır: masraflarınızı daha iyi planlayabilirsiniz, ancak trafiğiniz biterse, IP adresinizi devre dışı bırakırlar, bu nedenle dışarı çıkarsanız ve fark etmezseniz, web siteniz oldukça süre.

Kullanıcı dostu

Ücretsiz cPanel ve Birçok Yazılım

WestHost, uygun sunucu yönetimiyle ilgilenir, bu nedenle kullanıcılarına ücretsiz bir cPanel lisansı sağlar; bu, bir bulut barındırma şirketi için nadir bir durumdur. Bu pazar lideri araç, sunucularınızın kolay ve verimli yönetimi için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Ancak, anında bulut erişimi için herhangi bir mobil uygulaması yoktur ve bu özellik günümüzde olması gereken bir özelliktir.

Web siteleri gerçekten iyi planlanmış – tüm özellikler ayrıntılı olarak açıklanmıştır ve kolaylıkla gezinebilirsiniz. Yüklemeye hazır yazılımları, sunucu yönetimini gerçek bir zevke dönüştürecek başka bir özelliktir: Tek tıklamayla yükleme için CMS platformları, bloglar, forumlar, e-Ticaret araçları ve daha fazlası mevcuttur.

+ Tek tıklamayla kurulum için birçok araç

+ Ücretsiz cPanel

+ Web sitesinde kolay gezinme

özet

WestHost, harika bir pazar deneyimine sahip, uygun fiyatlarla harika bir özellik kümesi sunma nedenlerinden biri olan iyi bir bulut barındırma şirketidir. Bulutları küçük ve orta ölçekli web projeleri için iyidir. Sayısız avantajlarının, zayıf bilet desteği ve müşteri hizmetleri, mobil uygulamaların olmaması, saat bazlı faturalandırma ve bir süre sürebilecek kesinti gibi bazı olumsuz noktalarla gölgelendiğini lütfen unutmayın. Genel olarak, projenizi bu bulut barındırma şirketine güvenebileceğiniz anlaşılıyor.

Artıları

 • Şaşırtıcı özellik seti
 • Tier-3 ağı
 • RAID ve SAS 70 tip II
 • Adil fiyatlandırma
 • Ücretsiz cPanel ve alan adı

Eksileri

 • Mobil uygulama yok
 • Yalnızca genel bulutlar
 • Zayıf bilet desteği
 • Kötü müşteri desteği
 • Belirsiz işletim sistemi özellikleri
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map